100 GB internetu za darmo w Play na kartę

100 GB internetu na start w ofercie Play na kartę

Podaj dalej

100 GB internetu za darmo w Play na kartę PLAY

Operator Play przygotował kolejną, atrakcyjną propozycję dla nowych klientów prepaid. Już dziś można aktywować promocyjny pakiet aż 100 GB internetu za darmo.

Internetu nigdy dość, a w sieci Play klienci mogą cieszyć się aż 100 dodatkowymi gigabajtami do wykorzystania na rozrywkę, naukę czy pracę. Aby otrzymać darmowy pakiet danych wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play na Kartę, po czym aktywować usługę „100 GB na start” w aplikacji Play24 w zakładce „Pakiety”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 17 lutego 2021 a 30 kwietnia 2021 r.

Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które dużo korzystają z internetu i przesyłają znaczne ilości danych. Dzięki dużej paczce dodatkowych 100 GB możemy pozostać w stałym kontakcie z bliskimi, czy współpracownikami oraz swobodnie relacjonować i przeglądać informacje z mediów społecznościowych takich jak np. facebook czy twitter. Taki prezent od sieci Play pozwoli również cieszyć się godzinami spędzonymi na mobilnych grach czy oglądaniu seriali bez obaw o dostęp do sieci.


W Play dostępne są trzy oferty na kartę w formule SOLO. Każda z nich oferuje nielimitowane SMS-y oraz rozmowy do wszystkich i bogate paczki danych. Solo M z 10 GB, Solo L oferuje 15 GB, zaś największy z nich to pakiet XL z 20 GB internetu.


Aplikacja Play24 to specjalne narzędzie dla klientów sieci Play, które pozwala sprawnie zarządzać swoimi usługami z poziomu smartfonu. Dzięki niej można w kilka sekund doładować swoje konto za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay, przelewu bankowego lub płatności kartą. W aplikacji dostępne są również specjalne oferty, m.in. podwojone pakiety danych.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie internetowej play.pl/kampanie/100gb.

Źródło tekstu: PLAY


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments