Pielęgniarki 12 maja przejmują media społecznościowe RMF FM.
INTERNET | RADIO

12 maja pielęgniarki przejmują media społecznościowe RMF FM

Podaj dalej

Pielęgniarki 12 maja przejmują media społecznościowe RMF FM. RMF FM

Radio RMF FM  dziękuje za opiekę i oddanie – jutro Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Powstaje Galeria Serc.

12 maja, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Święto zostało ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku. Tego dnia bowiem przypada rocznica urodzin Florence Nightingale, prekursorki nowoczesnego pielęgniarstwa.

Teraz wszyscy powinni zapamiętać ten dzień i co roku dziękować służbie zdrowia za ich poświecenie i walkę o nasze życie! W Polsce tysiące pielęgniarek i pielęgniarzy, położnych zaangażowanych jest w walkę z epidemią koronawirusa. Są na pierwszej linii frontu – codziennie pracują z zainfekowanymi osobami!

RMF FM chce im podziękować za oddanie i opiekę, umożliwiając im właśnie  – Pielęgniarkom i Pielęgniarzom –  całodzienną relację z ich pracy w mediach społecznościowych.

W relacjach pojawią się także, nadesłane przez nich, zdjęcia i filmiki, z których powstanie wielka Galeria Serc.

O akcji z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych informować będą także Fakty RMF FM i inne programy Stacji.

Tego dnia dziennikarze radia RMF FM będą, wyjątkowo mocno namawiać słuchaczy do wsparcia zbiorki zainicjonowanej przez  artystów #hot16challange, mającej właśnie na celu wesprzeć służbę zdrowia!    

Źródło tekstu: RMF FM


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments