20 GB internetu na święta w Heyah na kartę
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

20 GB za darmo w Heyah na kartę

Podaj dalej

20 GB internetu na święta w Heyah na kartę T-Mobile

Operator T‑Mobile już oficjalnie otwiera sezon na świąteczne prezenty. A skoro o prezentach mowa to sieć przygotowała coś naprawdę giga dla każdego klienta Heyah na kartę – bezpłatną paczkę aż 20 GB! Aby ją odebrać wystarczy doładować konto dowolną kwotą w aplikacji Moja Heyah od 2 do 31 grudnia.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Grudzień to czas, w którym chętnie słuchamy znanych, zimowych przebojów muzycznych czy umilamy sobie wieczory popularnymi filmami. Operator Chce, aby klientom Heyah na kartę nie zabrakło gigabajtów na to, co w tym magicznym czasie wprawia ich w dobry nastrój, dlatego w grudniu przy doładowaniu konta w aplikacji Moja Heyah dowolną kwotą od 5 zł, otrzymają oni jednorazowo bezpłatną paczkę aż 20 GB internetu.

Co więcej, świąteczna promocja łączy się z akcją „Gigabajty od Heyah” (tabelka poniżej), dzięki czemu klienci mogą otrzymać dodatkowo naprawdę bardzo dużo gigabajtów. Tak więc w te święta na pewno nie będą musieli się ograniczać.

Odbierz świateczną paczkę 20 GB internetu w Heyah na kartę T-Mobile

Już brzmi dobrze, prawda? A to jeszcze nie wszystko! Aby klienci sieci T-Mobile mogli cieszyć się jak najdłużej paczką internetu, operator przedłuża ważność pakietów. Osoby, które doładują konto kwotą do 34,99 zł, na wykorzystanie gigabajtów będą miały 30 dni. Dla pozostałych klientów będą to terminy zgodne z kwotą doładowania i poniższą tabelką.

Odbierz świateczną paczkę 20 GB internetu w Heyah na kartę T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments