3 GB w prezencie dla klientów indywidualnych w sieci T-Mobile Polska
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

3 GB internetu w prezencie dla klientów indywidualnych w sieci T-Mobile

Podaj dalej

3 GB w prezencie dla klientów indywidualnych w sieci T-Mobile Polska T-Mobile

W ostatnim czasie pogoda lubi nas zaskakiwać. Na to, czy spadnie śnieg czy nie, wpływu nie mamy wpływu, ale za to klienci indywidualni T-Mobile Polska, jak co tydzień, mogą być pewni prezentu w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays. Tym razem operator ma dla nich 3 bezpłatne gigabajty, które zapewnią giga frajdę na przykład z ulubionym serialem czy muzyką. Bonus można odebrać od 29 do 31 stycznia w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Kiedy pogoda za oknem nie zachęca do długich spacerów, dobrze mieć trochę transferu w zapasie, by obejrzeć ulubione filmy i seriale. Na zbliżający się weekend przygotowaliśmy więc dla naszych klientów indywidualnych oferty abonamentowej, MIX i na kartę pakiet 3 GB do wykorzystania w kraju. Dzięki niemu spędzą oni miło czas, bez względu na to co dzieje się za oknem.

Jak odebrać prezent w prosty sposób?

Pakiet gigabajtów czeka na chętnych przez cały weekend – od 29 do 31 stycznia 2021 roku w aplikacji „Mój T Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin. W przypadku użytkowników MIX i na kartę pozostanie on ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments