400 GB internetu za darmo na start od Plusha
|

400 GB internetu za darmo na start od Plusha

Podaj dalej

400 GB internetu za darmo na start od Plusha

Wybierając ofertę na kartę w Plushu można upolować gigantyczny pakiet gigabajtów zupełnie za darmo. Od 29 czerwca do zgarnięcia jest aż 400 GB internetu na start z dostępem do najszybszej sieci 5G od Plusa.

Plush rozdaje jeszcze więcej gigabajtów. W ofercie na kartę jest do zdobycia już nie 200 GB, a aż 400 GB za darmo na start. Chcąc skorzystać z promocji wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści ZGODA pod numer 80600 oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie newsów, o tym co słychać u Plusha. Pakiet GB można wykorzystać w zasięgu 5G Ultra, jak i 5G oraz 4G/LTE.

Co można zrobić z taką ilością gigabajtów? Korzystać z serwisu muzycznego TIDAL za darmo

Fani Plusha na Kartę mogą cieszyć się przez 12 miesięcy dostępem do świetnej jakości muzyki od Tidal HiFi bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z darmowej subskrypcji, należy wpisać kod *101*11*555# i kliknąć zieloną słuchawkę, po otrzymaniu wiadomości należy założyć konto. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką bez ograniczeń i dzielić się wrażeniami ze znajomymi w czasie rzeczywistym.

Najszybsze 5G w Polsce według rankingów SpeedTest.pl

Użytkownicy Plush na Kartę mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości, która zapewnia dostęp do najszybszej sieci 5G w naszym kraju. Plus, od miesięcy, pozostaje niekwestionowanym liderem rankingów internetu mobilnego prowadzonych przez portal SpeedTest.pl. Osiągane prędkości internetu pozwalają na szybkie ściąganie plików, płynne granie w chmurze oraz oglądanie ulubionego serialu bez obaw, że nie pozna się zakończenia z powodu buforowania.

Aby korzystać z sieci 5G od Plusa należy przebywać w jej zasięgu (www.plus.pl/mapa-zasiegu) oraz posiadać urządzenie obsługujące tę technologię.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments