|

Adam Błażeczek i Rafał Markiewicz dołączają do Fiberhost S.A.

Podaj dalej

Adam Błażeczek dołącza do Fiberhost S.A.

Z dniem 1 grudnia funkcję CFO w Fiberhost S.A. obejmie Adam Błażeczek. Do Zarządu spółki wejdzie także Rafał Markiewicz, który od 3 stycznia będzie pełnił funkcję COO. Na stanowisku Prezesa Zarządu pozostaje Marta Wojciechowska. Zmiany w Zarządzie marki Fiberhost związane są ze strategią rozwoju spółki.

Prezes zarządu Fiberhost S.A. Martyna Wojciechowska

Pod koniec września doszło do powołania niezależnego Zarządu spółki Fiberhost S.A. Funkcję Prezesa Zarządu objęła wtedy Marta Wojciechowska. 1 grudnia 2021 r. do Zarządu i do organizacji dołączy Adam Błażeczek, który będzie odpowiedzialny za wszystkie kwestie finansowe spółki, księgowość, kontroling finansowy oraz biznesowy i skarbiec. Adam Błażeczek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w rolach finansowych z wiodących firm z branży dystrybucji farmaceutycznej.

3 stycznia 2022 r. nową funkcję COO w Fiberhost obejmie Rafał Markiewicz, przejmując odpowiedzialność przede wszystkim za kwestie inwestycji infrastrukturalnych spółki, IT oraz działów technicznych. Rafał Markiewicz ukończył Politechnikę Warszawską i Uniwersytet Warszawski. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie z europejskiego rynku usług telekomunikacyjnych.

Adam Błażeczek i Rafał Markiewicz raportować będą do Marty Wojciechowskiej, Prezesa Zarządu Fiberhost S.A. Z funkcji w Zarządzie spółki zrezygnował Eugeniusz Grzybek.

Współpraca z Fiberhost to dla mnie przede wszystkim nowe, fascynujące wyzwanie związane z przejściem z bardzo istotnej dzisiaj branży zdrowia, do branży związanej z zapewnieniem dostępu do szybkiego Internetu, która dla dobrostanu ludzi jest równie kluczowa. Moją uwagę przykuł nie tylko sposób działania spółki, jej organizacja i odwaga, ale też zespół profesjonalistów, z jakimi będę pracował.

– komentuje Adam Błażeczek, CFO Fiberhost S.A.

Jestem pod wrażeniem modelu biznesowego, w jakim działa spółka, a także jej kultury organizacyjnej oraz profesjonalizmu całego zespołu. Cieszy mnie powrót na polski rynek, gdzie mam nadzieję wykorzystać doświadczenia zdobyte przy wcześniejszych projektach, ale też nauczyć się nowych rzeczy od osób, z którymi będę miał przyjemność współpracować.

– komentuje Rafał Markiewicz, COO Fiberhost S.A.

Jesteśmy w bardzo ważnym momencie, realizujemy inwestycje w 8 województwach, a w ciągu roku w zasięgu otwartych sieci Fiberhost znajdzie się ponad milion gospodarstw domowych w kraju. Dlatego tak ważne są dla nas nowe kompetencje i punkt widzenia. Do Fiberhost dołącza dwóch znakomitych profesjonalistów – witamy Adama i Rafała w zespole.

– komentuje Marta Wojciechowska, Prezes Zarządu Fiberhost S.A.

Źródło tekstu: Fiberhost S.A.


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments