Serwis internetowy Amazon prime Video oferuje swoim klientom filmy i seriale.
| |

Amazon Prime Video na 6 miesięcy od sieci Play

Podaj dalej

Serwis internetowy Amazon prime Video oferuje swoim klientom filmy i seriale.
Play

Od teraz wszyscy klienci operatora PLAY, posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy otrzymują 6-miesięczny dostęp do Amazon Prime Video – serwisu oferującego konsumentom najnowsze filmy i seriale telewizyjne, wśród których znajdują się popularne produkcje własne Amazon Originals. Użytkownicy TV BOX mogą teraz uzyskać dostęp do aplikacji Prime Video na dekoderze Play.

Aby otrzymać dostęp do serwisu Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”. Po aktywacji wystarczy jedynie założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video, korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMSem. Użytkownicy PLAY NOW TV BOX mogą aktywować promocję w sekcji „Pakiety” na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.

Nowi oraz przedłużający umowę klienci Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy, jak również później za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi PLAY NOW TV.

Na rejestrację w serwisie Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.

W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy. Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskrypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Amazon Prime Video oferuje klientom popularne filmy i seriale, w tym produkcje Amazon Originals takie jak Star Trek:Picard, z udziałem Patrick’a Stewart’a wcielającego się w swoją kultową rolę Jeana-Luca Picarda, The Grand Tour, czyli motoryzacyjne przygody Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May, czy najnowszy dramat Hunters, w którym zdobywca Oskara, Al Pacino gra członka drużyny nazistowskich tropicieli, działających w Nowym Jorku w 1977 roku.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać 3 użytkowników. Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com, jak również poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS. Użytkownicy TV BOXów mogą pobrać na swoje urządzenia aplikację Prime Video dla Android TV ze sklepu Google Play.

Więcej informacji, regulamin i warunki korzystania z oferty dostępne są na stronie https://www.play.pl/uslugi/amazon/.

Źródło tekstu: Play


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments