Aplikacja Banku Millennium dołączy do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Aplikacja Banku Millennium dołączy do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery

Podaj dalej

Aplikacja Banku Millennium dołączy do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery Huawei

Marka Huawei i Bank Millennium rozpoczęły współpracę, której celem jest wprowadzenie aplikacji mobilnej banku do sklepu AppGallery. Aplikacja będzie początkowo dostępna na urządzeniach opartych o GMS, a niedługo potem, po integracji z Huawei Mobile Services, również na najnowszych smartfonach i tabletach marki Huawei. Bank Millennium to kolejny duży polski bank, który dołączy do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei.

– Liczymy na to, że w grudniu uda nam się wprowadzić aplikację Banku Millennium do AppGallery, najpierw dla smartfonów i tabletów Huawei opartych o GMS. Potem nastąpi integracja z HMS, dzięki czemu aplikacją Banku Millennium będą mogli cieszyć się także użytkownicy najnowszych urządzeń Huawei – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Z urządzeń Huawei korzysta wielu naszych klientów. Wiemy, że ci, którzy w swoich urządzeniach nie mają dostępu do usług Google, czekali na tę współpracę. Od kliku miesięcy otrzymujemy od nich wiele pytań. Dzięki nawiązanej współpracy nasza aplikacja mobilna wkrótce będzie dostępna w AppGallery na wszystkich urządzeniach Huawei – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. 

Bank Millennium jest ogólnopolskim bankiem oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieć indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Bank stawia sobie za cel bycie liderem innowacyjności i najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Jego priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. Kluczem do wszystkich wprowadzanych zmian jest „klientocentryzm” i dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika – uważne słuchanie klientów, obserwacja ich preferencji i testowanie z nimi usług.

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami Huawei, w którym znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na wszystkich urządzeniach marki Huawei.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments