|

Aplikacja Banku Millennium już dostępna w sklepie Huawei AppGallery

Podaj dalej

Aplikacja Banku Millennium już dostępna w sklepie Huawei AppGallery

Aplikacja Banku Millennium dołączyła do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, powiększając szybko rosnącą kategorię aplikacji bankowych w autorskim sklepie Huawei. Aplikacja Banku Millennium jest na razie dostępna dla urządzeń Huawei opartych o Google Mobile Services, a wkrótce również zostanie zintegrowana z Huawei Mobile Service.

Po integracji z HMS aplikacja będzie dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio marki, takich jak najnowszy flagowy smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Dołączenie aplikacji Banku Millenium to kolejny dowód, że realizujemy obiecany plan rozwoju kategorii aplikacji bankowych w AppGallery. To także kolejny przykład tego, że nasza współpraca z partnerem to nie tylko sama integracja, to także bogaty pakiet działań promocyjnych, które są tuż przed nami – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy aktualną wersję aplikacji w sklepie Huawei. Jednocześnie wspólnie z naszym partnerem pracujemy nad pełną integracją z Huawei Mobile Service, by klienci z nowszymi modelami smartfonów, którzy dotychczas nie mieli takiej możliwości, również mogli korzystać z naszej aplikacji – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. 

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do finansów, w dowolnym miejscu i czasie. Udostępnia wiele wygodnych rozwiązań, między innymi szerokie możliwości personalizacji, płatności bezdotykowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu. W ramach otwartej bankowości udostępnia usługę Finanse 360°, dzięki której można sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku w aż dziewięciu innych bankach, a także potwierdzić dochód przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy poprzez logowanie do jednego z ośmiu innych banków.

Aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z innowacyjną usługą „Pomoc w podróży”. Bankowość mobilna banku pozwala też zaktualizować dane dokumentu tożsamości, skorzystać wygodnie z produktów kredytowych i szybko załatwić wiele innych spraw. Jest stale rozwijana, z dbałością o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika dzięki uważnemu słuchaniu klientów, obserwacji ich preferencji i testowaniu z nimi usług.

W AppGallery znajduje się już dziewięć aplikacji bankowych, w tym dwie z nich są zintegrowane z HMS – aplikacja mBanku i aplikacja IKO należąca do PKO Banku Polskiego. Te dwie aplikacje są dostępne zarówno na urządzeniach Huawei z GMS, jak i na najnowszych smartfonach i tabletach opartych o HMS.

Aplikacje PeoPay i PeoPay Kids należące do Banku Pekao S.A., a także aplikacje Millennium Banku, Idea Banku, Nest Banku oraz dwie aplikacje Getin Noble Banku – Getin Mobile i Noble Mobile, są na razie dostępne dla użytkowników urządzeń Huawei z GMS. Trwają prace nad pełną ich integracją z HMS.

W sklepie znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments