Aplikacja mobilna Orange Flex dostępna w sklepie Huawei AppGallery - dodatkowy pakiet 10 GB internetu
|

Aplikacja mobilna Orange Flex dostępna w sklepie Huawei AppGallery – dodatkowy pakiet 10 GB internetu

Podaj dalej

Aplikacja mobilna Orange Flex dostępna w sklepie Huawei AppGallery - dodatkowy pakiet 10 GB internetu Huawei

Orange Flex, pierwsza w pełni cyfrowa oferta sieci komórkowej Orange dostępna w aplikacji, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery dla najnowszych smartfonów marki Huawei opartych o HMS, a także dla starszych modeli z GMS. Na osoby, które pobiorą aplikację Orange Flex z AppGallery, czeka atrakcyjna oferta – dodatkowy pakiet 10 GB internetu.

Integracja z HMS oznacza, że aplikację Orange Flex z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS (smartfony z serii P40, Mate 40 Pro, Y6p i Y5p, Mate 30 Pro i Mate Xs).

Huawei i Orange Flex przygotowali również atrakcyjną ofertę dla osób, które pobiorą aplikację ze sklepu Huawei AppGallery – dodatkowy pakiet 10 GB internetu za 0 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację z AppGallery, wejść w zakładkę „Prezenty”, pobrać kod promocyjny, a następnie wprowadzić go w aplikacji Orange Flex i aktywować. Kod można aktywować w aplikacji do końca lata.

Orange Flex to pierwsza, w pełni cyfrowa oferta mobilna dostępna w aplikacji, dzięki której użytkownik zyskuje dostęp do sieci komórkowej bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W aplikacji można samodzielnie założyć konto, w kilku prostych krokach przenieść numer lub wybrać nowy oraz bezpiecznie zweryfikować swoją tożsamość. Po aktywacji numeru, z poziomu aplikacji można zarządzać swoim numerem oraz korzystać z usług dodatkowych, Klubu Flex ze zniżkami na oferty partnerskie, Sklepu Flex ze smartfonami i gadżetami w wyjątkowych cenach oraz funkcji „Przekaż GB”, dzięki której można przekazać znajomym z Flexa swoje gigabajty.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments