|

Aplikacja Moja Gazetka w sklepie AppGallery w pełni zintegrowana z HMS

Podaj dalej

Aplikacja Moja Gazetka w sklepie AppGallery w pełni zintegrowana z HMS

Moja Gazetka, aplikacja zakupowa agregująca gazetki promocyjne i katalogi, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery. Integracja z HMS oznacza, że użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów marki Huawei mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.

Aplikację Moja Gazetka z AppGallery mogą pobrać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów i tabletów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS, takich jak najnowszy flagowy smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei P smart 2021, Huawei Mate 30 Pro i składany smartfon Mate Xs, a także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

W aplikacji Moja Gazetka można znaleźć najnowszą, atrakcyjną ofertę dostępną na stronie internetowej huawei.pl, a przygotowaną z okazji Dnia Kobiet. Znalazły się w niej wybrane smartfony, laptopy, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki i tablety w nowych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Dodatkowo, pierwsze 1 000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją na huawei.pl, otrzymają kod o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt. Promocja potrwa do 8 marca lub do wyczerpania zapasów.

Moja Gazetka to czołowa aplikacja zakupowa w Polsce, która agreguje gazetki promocyjne i katalogi. Miesięcznie notuje około 450 tysięcy aktywnych użytkowników, którzy w sumie przeglądają kilkanaście milionów gazetek każdego miesiąca. Oprócz możliwości przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych, aplikacja oferuje również dodatkowe opcje, takie jak tworzenie listy zakupowej (wraz z możliwością wygodnego jej współdzielenia), śledzenie dni handlowych, przechowywanie kart lojalnościowych czy wyszukiwanie promocji na konkretne produkty.

Aplikacja Moja Gazetka świadczy usługi publikacji gazetek promocyjnych w formie elektronicznej, dzięki czemu nie tylko pozwala ograniczyć koszt tradycyjnego kolportażu, ale także pozyskać zdecydowanie większe możliwości analizy publikowanych materiałów. Ważnym elementem jest ochrona środowiska naturalnego, głównie poprzez redukcję liczby drukowanych gazetek papierowych. W 2020 roku użytkownicy aplikacji przejrzeli ponad 2,7 miliarda stron gazetek, co – w przeliczeniu na wydania papierowe – pochłonęłoby około 235 tysięcy drzew.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments