|

Aplikacja Moovit w sklepie Huawei AppGallery

Podaj dalej

Aplikacja Moovit w sklepie Huawei AppGallery
Huawei Polska

Moovit, popularna na całym świecie aplikacja dająca dostęp do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, map czy analiz ruchu miejskiego, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery. Aplikację można pobrać na wszystkie urządzenia marki Huawei, również najnowsze smartfony i tablety marki oparte o Huawei Mobile Services. Moovit dołączył do bogatej oferty sklepu AppGallery, w której globalnie znajduje się już 96 000 aplikacji zintegrowanych z HMS.

Aplikacja wzbogaciła szerokie portfolio aplikacji ułatwiających planowanie podróży i jest kolejną tego typu aplikacją obok Booking.com, eSky, Skyscanner czy Turkish Airlines. W aplikacji Moovit wkrótce pojawią się też usługi przewozowe świadczone przez aplikację Bolt oraz inne, jak na przykład wynajem skuterów czy rowerów miejskich. Partnerstwo Huawei z Moovit obejmuje nie tylko integrację aplikacji z HMS i jej dostępność dla użytkowników smartfonów i tabletów marki na całym świecie, ale również możliwość przeglądania Moovit w niestandardowym formacie w Przeglądarce Huawei.

Wkrótce w aplikacji pojawią się też dedykowane promocje i vouchery dla użytkowników AppGallery.

Moovit to wiodąca aplikacja ułatwiająca poruszanie się po miastach na całym świecie, dlatego jest fantastycznym dopełnieniem szerokiej oferty AppGallery. Nawet w nieustannie zmieniającej się sytuacji spowodowanej obecnymi środkami bezpieczeństwa, użytkownicy naszych urządzeń mogą planować swoją podróż gdziekolwiek są. Warto podkreślić również zaangażowanie Moovit w pomaganie społecznościom w ekologicznym, bezpieczniejszym i jeszcze lepszym podróżowaniu – mówi Wang Heng, wiceprezes ds. partnerstw globalnych i rozwoju ekosystemu w Huawei Consumer Business Group na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje nordyckie.

Z Moovit, bezpłatnej aplikacji należącej do firmy Intel, korzysta blisko 865 milionów ludzi w 3200 miastach ze 106 krajów z całego świata. Aplikacja łączy informacje od operatorów transportu publicznego, mikro-transportu z aktualnymi informacjami przekazywanymi przez społeczność użytkowników. W rezultacie aplikacja dostarcza w czasie rzeczywistym dokładną i najbardziej optymalną trasę dla każdej podróży z uwzględnieniem autobusów, metra, pociągów, rowerów hulajnóg elektrycznych, a nawet car sharing i wiele więcej.

Moovit pozwala również zaplanować podróż w czasie rzeczywistym, dzięki dokładnym rozkładom jazdy, alertom o podjeżdżającym pociągu czy alertom serwisowym informującym o zakłóceniach na trasie. Aplikacja jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych, jest wyposażona w specjalne funkcje odczytu informacji dla osób niedowidzących oraz identyfikacji tras dostępnych dla wózków inwalidzkich.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments