|

Aplikacja Player na telewizorach LG

Podaj dalej

Aplikacja internetowa Player na telewizorach LG

Player – najpopularniejsza polska legalna platforma VOD – jest dostępny za naciśnięciem jednego przycisku pilota dla widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej posiadających najnowsze telewizory marki LG. Użytkownicy telewizorów z systemem WebOS22, którzy odwiedzą kanały TVN i TVN7, będą mogli skorzystać z funkcji przyspieszonego uruchamiania aplikacji Smart TV dzięki technologii HbbTV.

Wybrane telewizory LG w momencie, gdy użytkownik wybierze stację TVN lub TVN7, będą automatycznie wyświetlały komunikat w prawym dolnym rogu ekranu, proponujący włączenie aplikacji internetowej Player za pomocą dedykowanego guzika na pilocie do telewizora. Po podjęciu działania przez użytkownika nastąpi uruchomienie aplikacji platformy Player. W przypadku braku aktywności odbiorcy komunikat zniknie z ekranu telewizora po 10 sekundach.

Dla widzów, którzy posiadają najnowsze telewizory LG, włączenie aplikacji Player jest teraz bardzo proste – jeden przycisk na pilocie TV zabierze ich do świata naszych seriali, filmów czy programów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz możliwości najnowszych telewizorów do łatwego i wygodnego korzystania z Playera. Dzięki temu użytkownicy mają prosty dostęp do kontentu, jaki proponuje serwis

– podkreśla Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Aby uruchomić aplikację Player za pomocą jednego kliknięcia należy spełnić trzy wymagania techniczne: posiadać najnowszy telewizor LG z systemem WebOS22, być podłączonym do Internetu oraz odbierać Naziemną Telewizję Cyfrową.

Aplikacja internetowa Player zostanie automatycznie uruchomiona po potwierdzeniu chęci jej włączenia przez użytkownika przyciskiem na pilocie do telewizora, jeśli została ona wcześniej zainstalowana na odbiorniku. W przypadku braku wcześniejszej instalacji aplikacji Player na Smart TV rozpocznie się proces jej pobierania i instalowania, a następnie zostanie uruchomiona bez dodatkowej aktywności użytkownika. W kolejnych tygodniach usługa zostanie uruchomiona na pozostałych kanałach TVN Grupa Discovery w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (TTV oraz Metro).

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments