|

Aplikacja pracuj.pl dołącza do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery

Podaj dalej

Aplikacja pracuj.pl dołącza do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery.

Pracuj.pl, wiodący polski serwis rekrutacyjny, dołączył ze swoją aplikacją do Huawei AppGallery. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich smartfonów marki Huawei, również tych opartych o Huawei Mobile Services. Jest to możliwe dzięki integracji aplikacji z HMS.

Integracja z HMS oznacza, że aplikację można pobrać z Huawei AppGallery na najnowsze smartfony z portfolio marki – Huawei Mate 30 Pro, smartfony flagowe z serii P40, nowe telefony z serii Y – Y5p i Y6p oraz innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad Pro i MatePad T8. Użytkownicy starszych modeli marki, opartych o GMS, również mogą ściągnąć aplikację ze sklepu AppGallery.

– Integracja z HMS i dołączenie aplikacji Pracuj.pl do biblioteki AppGallery to kolejny duży krok i ważne wydarzenie dla nas. AppGallery rośnie w siłę i przyciąga aplikacje, które chętnie integrują się z naszym ekosystemem – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.


W sklepie Huawei AppGallery w tej chwili znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład w którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Pracuj.pl to jedna z najcenniejszych polskich marek w obszarze usług i serwis rekrutacyjny najczęściej rekomendowany przez pracodawców w Polsce. Co miesiąc portal odwiedza ponad 2,5 miliona internautów, otrzymując dostęp do ofert pracy, indywidualnych raportów zarobków, szablonów rekrutacyjnych oraz porad zawodowych. W kwietniu 2020 roku portal gromadził 9,9 mln zarejestrowanych użytkowników.

Firma Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na całym świecie – awansował na tę pozycję w połowie 2018 roku. Usługi i urządzenia marki Huawei dostępne są w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Firma posiada 16 centrów badań i rozwoju w różnych częściach świata, m.in. w Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Huawei Consumer Business Group jest jedną z trzech grup biznesowych Huawei i odpowiada za szerokie portfolio produktowe, w tym smartfony, laptopy, tablety i wearables, a także domowe routery oraz usługi w chmurze.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments