|

Aplikacje mobilne Radia Zet i Antyradia dostępne na zegarkach Huawei Watch 3

Podaj dalej

Aplikacje mobilne Radia Zet i Antyradia dostępne na zegarkach Huawei Watch 3

Aplikacje popularnych stacji radiowych, Radia Zet i Antyradia, zostały zintegrowane z systemem operacyjnym HarmonyOS, dzięki czemu są dostępne na zegarkach Huawei z serii Watch 3.

Integracja aplikacji radiowych z HarmonyOS umożliwia użytkownikom smartwatchy Huawei z serii Watch 3 słuchanie radia na żywo – na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka grana w danym momencie. Przejrzysty, prosty i intuicyjny layout aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne. Teraz każdy użytkownik może słuchać tych dwóch stacji radiowych tam, gdzie chce – w drodze do pracy, na spacerze, podczas treningu czy zakupów, bez obaw, że przegapi ulubiony program.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające w oparciu o HarmonyOS, autorski system operacyjny marki Huawei. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz mnogością funkcji. Oprócz zaawansowanych funkcji monitorujących zdrowie, sen, czy kondycję fizyczną, smartwatche z serii Watch 3 obsługują również eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i smartwatchu. W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, który umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji na urządzenie.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments