Bardzo dobre wyniki finansowe Huawei za pierwsze półrocze 2020 roku
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Bardzo dobre wyniki finansowe Huawei za pierwsze półrocze 2020 roku

Podaj dalej

Bardzo dobre wyniki finansowe Huawei za pierwsze półrocze 2020 roku Huawei

Marka Huawei zaprezentowała wyniki finansowe za pierwszą połowę 2020 roku. Globalnie firma wygenerowała w tym okresie przychody w wysokości 64,2 miliarda dolarów (454 mld CNY), co stanowi wzrost o 13,1% rok do roku, podczas gdy marża netto wyniosła 9,2%.

Na łączne przychody składało się 22,6 miliarda dolarów (159,6 mld CNY) z segmentu rozwiązań dla operatorów, 5,1 miliarda dolarów (36,3 mld CNY) z działu enterprise oraz 36,2 miliarda dolarów (255,8 mld CNY) przychodu wypracowanego na sprzedaży produktów konsumenckich.

Podczas globalnej walki z pandemią COVID-19 technologie teleinformatyczne stały się nie tylko jednym z kluczowych narzędzi służących powstrzymaniu rozprzestrzeniania choroby, ale także motorem napędowym ożywienia gospodarczego. Firma Huawei umocniła współpracę z operatorami i partnerami branżowymi w celu utrzymania stabilnych operacji sieciowych, przyspieszenia transformacji cyfrowej i wspierania wysiłków na rzecz powstrzymania lokalnych epidemii, a także ponownego otwarcia lokalnych gospodarek.

Dane finansowe podane w raporcie zostały opracowane zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments