Belgijski serial kryminalny ,,Dzień" tylko w Playerze!
INTERNET | TELEWIZJA

Belgijski serial kryminalny ,,Dzień” tylko w Playerze!

Podaj dalej

Belgijski serial kryminalny ,,Dzień" tylko w Playerze! TVN Discovery Polska

„Dzień” to belgijski serial kryminalny, który zaraz po premierze, trafił na tamtejszą listę produkcji must-see! Na widzów czeka emocjonalna jazda bez trzymanki. Historia opowiadana z wielu perspektyw, sprawia, że z każdym odcinkiem na jaw wychodzą nowe wątki, a sympatie widza zmieniają się jak w kalejdoskopie. Pierwszy dwa odcinki będzie można obejrzeć już 10 lipca tylko w serwisie internetowym Player!

Niewielkie flamandzkie miasteczko. Pewnego dnia jego spokój zaburza drastyczne wydarzenie – banda uzbrojonych złodziei napada na bank. Barykadują się w środku budynku, biorąc za zakładników grupę bezbronnych pracowników i klientów placówki. Na miejscu zjawia się policja, wyszkoleni negocjatorzy, a także media i zmartwieni mieszkańcy. Rozpoczyna się nerwowy wyścig z czasem! Przestępcy mają jednak niejednego asa w rękawie. Niebezpieczna gra w kotka i myszkę trwa 24 godziny.

Dotąd spokojna belgijska prowincja, zamiera na jeden dzień, z zapartym tchem śledząc rozwój wypadków…

Kamera ukazuje wydarzenia tego feralnego dnia z różnych perspektyw: próbującej negocjować z bandytami i ocalić życie zakładników policji, grupy dziennikarzy relacjonujących każdą minutę miasteczkowego dramatu, planujących kolejne kroki bandytów, a także walczących o życie zakładników i ich zrozpaczonych rodzin. Z każdym odcinkiem akcja zaczyna się zacieśniać, a nowe fakty wychodzą na światło dzienne… Kto wyjdzie zwycięsko z tej drastycznej próby sił?

Na ekranie plejada belgijskich gwiazd. W rolach głównych wystąpią najbardziej rozpoznawalne nazwiska lokalnego kina: Jeroena Percevala, Lynn Van Royen i Geerta Van Rampelberga.

12-odcinkowa produkcja będzie mieć swoją premierę już w piątek 10 lipca (2 odcinki) w telewizji internetowej Player. Kolejne odcinki serialu udostępniane będą co tydzień. Platforma jest jedynym legalnym serwisem VOD w Polsce oferującym dostęp do tytułu. 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments