Blisko 2500 stacji bazowych 5G w T-Mobile
|

Blisko 2500 stacji bazowych 5G w T-Mobile

Podaj dalej

Blisko 2500 stacji bazowych 5G w T-Mobile T-Mobile

Niespełna dzień po ogłoszeniu świętowania 25-lecia T-Mobile w Polsce i startu nietuzinkowej oferty „Urodziny z 5G” operator może pochwalić się kolejnymi uruchomieniami stacji bazowych piątej generacji. Obecnie ma ich już blisko 2500 – to nie tylko symboliczne nawiązanie do 25. urodzin, ale przede wszystkim realizacja obietnicy złożonej klientom w lipcu tego roku. Zgodnie z tą deklaracją marka T-Mobile uruchamia 120 stacji tygodniowo, a w ostatnich dniach przybyło ich aż 176.

Od wczoraj do 16 września nowi i obecni klienci mają możliwość skorzystać z nowej oferty „Urodziny z 5G”, dzięki której mogą zostawić w salonie T-Mobile swój telefon i otrzymać za darmo telefon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł. Poprzez ten prezent T-Mobile chce zarówno podziękować milionom klientów za wspólne ćwierćwiecze, ale pokazać także, że rozwój i upowszechnienie standardu sieci piątej generacji to zadanie, któremu poświęca obecnie największą uwagę.

Urządzenia 5G to jeden aspekt upowszechniania sieci piątej generacji, drugim jest oczywiście infrastruktura 5G. A tu dzieje się sporo. Ostatnie dni zaowocowały uruchomieniem pierwszych stacji 5G operatora T-Mobile w miejscowościach takich jak Adamów, Aleksandrów Łódzki, Giżycko, Jastarnia, Jaworzno, Krynica Morska, Lubliniec, Milanówek, Mszczonów, Pruszcz Gdański, czy Tomaszów Mazowiecki. Nie zwalnia również rozbudowa infrastruktury sieciowej w dużych miastach, które dostęp do 5G T-Mobile mają już od ponad roku. W ostatnim tygodniu najwięcej stacji przybyło w Bielsko-Białej, Gliwicach, Gdańsku i Katowicach. W sumie infrastruktura 5G operatora liczy obecnie 2470 stacji bazowych.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments