Brazylijska telenowela DROGOCENNA PERŁA już jest dostępna na kanale NOVELAS+
|

Brazylijska telenowela DROGOCENNA PERŁA już jest dostępna na kanale NOVELAS+

Podaj dalej

Brazylijska telenowela DROGOCENNA PERŁA już jest dostępna na kanale NOVELAS+

Telenowela DROGOCENNA PERŁA zyskała fanów na całym świecie i została uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Emmy® 2014 w kategorii telenowela. Produkcja trafia w serca widzów obnażając temat nierówności społecznych i problemów rodzinnych, z którymi borykają się bohaterzy niezależnie od warstwy społecznej, z której pochodzą. Czy wystawieni na próbę udowodnią, że ich miłość pokona przeciwności losu – o tym przekonają się widzowie oglądając tę wciągającą historię.

Pochodzącym z zamożnej rodziny braciom Franzowi Hauserowi (Bruno Gagliasso) i Manfredowi Ducke (Carmo Dalla Vecchia) udaje się uniknąć śmierci, podczas zejścia lawiny w Himalajach. Franz zostaje ocalony przez buddyjskich mnichów, zaś Manfredowi pomaga grupa wspinaczy. Szybko okazuje się, że sprzęt Franza zawiódł nie bez powodu – to jego brat próbował doprowadzić do śmierci, która pozwoliłaby mu objąć najwyższe stanowisko w firmie ojca. Manfredowi udaje się jednak doprowadzić do oczekiwanego rezultatu. Po powrocie do Brazylii, kiedy Franz dalej dochodzi do siebie w buddyjskim klasztorze, Manfred przekonuje ojca o śmierci brata i zostaje mianowany dyrektorem Hausner Group.

Jego radość nie trwa jednak długo, Franz wraca do domu rodzinnego i zupełnie odwraca sytuację w firmie. To nie koniec niespodzianek. Kiedy pod domem zamożnej rodziny Hausnerów pojawia się pracownica lokalnej odlewni Amelia (Bianca Bin), oboje niemalże od razu zakochują się w sobie.

Związek ten będzie musiał pokonać wiele przeszkód. Ani jednej, ani drugiej rodzinie dwójki zakochanych ta relacja nie odpowiada. Bogaci Hausnerowie nie wyobrażają sobie życia ich syna u boku zwykłej pracownicy, zaś brat Amelii, Mundo (Domingos Montagner), tak jak reszta pracowników, pała nienawiścią do Hausnerów, do których należy odlewnia. Mundo jest przekonany, że Franz nie traktuje Amelii poważnie i chce się nią jedynie zabawić.

Jednak związek Amelii i Franza jest silniejszy od nierówności społecznych i uprzedzeń członków rodziny. Jako owoc ich miłości na świat przychodzi córka o imieniu Pérola (Mel Maia). Dzięki jej przyjściu na świat, do życia skłóconych rodzin powoli przychodzi dobro i harmonia, przez co buddyjscy mnisi uznają ją za reinkarnację swojego przywódcy Anandy Rinpocze.

Światowy hit, ponad 100 – odcinkowa historia, gdzie życie w slumsach przeplata się z bogactwem, a przez nierówności społeczne, losy zakochanych Amelii i Franza, a także ich córki Péroli komplikują się każdego dnia. Czy miłość tak cenna jak perła może przezwyciężyć zło? DROGOCENNA PERŁA jest już dostępna na antenie NOVELAS+ i w serwisie internetowym CANAL+ online.

Wrzesień w NOVELAS+ to także powrót tureckiego serialu SMAK ZEMSTY.

21 września o 18:40 w ramach pasma powtórkowego, widzowie będą mieli szansę jeszcze raz śledzić losy braci Kılıç, którzy spełniają życzenie matki i wracają do rodzinnego Stambułu, aby wspólnie prowadzić rodzinny biznes. Nowy rozdział w życiu rodziny zaczyna się jednak tragicznie, od napadu na sklep i utraty całego dobytku. Od tej chwili życiem braci Yigita i Emira będzie kierować pragnienie odnalezienia winnego i pomszczenia ojca. Dokąd zaprowadzi ich bezlitosna chęć zemsty? Tego widzowie dowiedzą się oglądając SMAK ZEMSTY już od 21 września w NOVELAS+

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments