Cykl filmowy ,,Mocne kino akcji" w czerwcu na antenie AMC

Cykl filmowy ,,Mocne kino akcji” w czerwcu na antenie AMC

Podaj dalej

Cykl filmowy ,,Mocne kino akcji" w czerwcu na antenie AMCCykl filmowy ,,Mocne kino akcji" w czerwcu na antenie AMC

W czerwcu kanał AMC zaprasza na cykl filmowy pełen niesamowitych emocji, nieustraszonych bohaterów, zaskakujących zwrotów akcji i balansowania na granicy życia i śmierci… Na antenie pojawią się między innymi: „Snajper 2” – historia byłego snajpera wysłanego na samobójczą misję w głąb Serbii; „Uciec, ale dokąd?”, czyli opowieść o zbiegłym więźniu, który znajduje schronienie na farmie młodej wdowy i decyduje się jej pomóc; „Proud Mary” o tym, jak zmienia się życie płatnej zabójczyni, gdy podczas jednej z akcji ratuje życie małego chłopca, oraz „Zdrada” z Harrisonem Fordem i Bradem Pittem w rolach głównych – thriller o Irlandczyku walczącym w szeregach IRA, który przybywa do USA z tajną misją i ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, zaprzyjaźnia się z miejscowym sierżantem policji.

Pierwszy film cyklu „Mocne kino akcji” pojawi się na kanale AMC już 3 czerwca.

SNAJPER 2 (2002)
sobota, 3 czerwca o 22:00

Tom Berenger i Bokeem Woodbine występują w pełnym akcji sequelu jednego z najbardziej emocjonujących i efektownych thrillerów akcji wszech czasów. Sierżant Thomas Beckett powraca – tym razem wraz z więźniem z celi śmierci B.J. Colem wyrusza na samobójczą misję na Bałkany. Ich celem jest nieuczciwy generał, oskarżony o prowadzenie tajnej operacji polegającej na przeprowadzaniu czystek etnicznych na obszarze znanym jako „Ziemia niczyja”. Ale kiedy Beckett odkrywa, że rząd wykorzystuje go jako pionka w większej misji, rośnie liczba trupów i pociski naprawdę zaczynają latać.

Tytuł: Snajper 2 (Sniper 2)

Reżyseria: Craig R. Baxley

Występują: Tom Berenger, Bokeem Woodbine, Dan Butler

SNAJPER: NIEWIDZIALNY ZABÓJCA (2016)
sobota, 3 czerwca o 23:50

Elitarni snajperzy Brandon Beckett i Richard Miller walczą z ekstremistami na Bliskim Wschodzie, gdy otrzymują nową misję – ochronę gazociągu biegnącego od Gruzji do Europy Zachodniej. Kiedy jednak potyczki z wrogiem doprowadzają do śmierci amerykańskich żołnierzy przez strzelca-widmo, który, pojawia się podejrzenie naruszenia bezpieczeństwa. Dochodzi do wskazywania winnych i wytyczania kolejnych linii frontu, a wszystko to prowadzi do wybuchowego finału.

Tytuł: Snajper: Niewidzialny zabójca (Ghost Shooter)

Reżyseria: Don Michael Paul

Wystepują: Chad Michael Collins, Billy Zane, Dennis Haysbert

THE RAID 2: INFILTRACJA (2014)
sobota, 10 czerwca o 22:00

Rama (Iko Uwais) zmuszony jest ponownie wcielić się w rolę tajnego policjanta, by zapewnić ochronę swojej żonie i dziecku. Pracując dla antykorupcyjnej grupy zadaniowej prowadzonej przez Bunawara – jedyną osobę, której może zaufać, otrzymuje misję polegającą na zatrudnieniu się jako egzekutor lokalnego bossa mafii, Banguna. Udaje mu się wejść do gry dzięki Uco, synowi mafioza. Rama stara się znaleźć informacje pozwalające na powiązanie Banguna z korupcją w policji. Jednocześnie prowadzi niebezpieczną, osobistą wendetę, która może doprowadzić zarówno jego misję, jak i zorganizowane grupy przestępcze do upadku.

Tytuł: The Raid 2: Infiltracja (The Raid 2)

Reżyseria: Gareth Evans

Występują: Iko Uwais, Julie Estelle, Yayian Ruhian

UCIEC, ALE DOKĄD? (1993)
niedziela, 11 czerwca o 00:55

Po brawurowej ucieczce z transportu więziennego Sam Gillen szuka miejsca, w którym mógłby się ukryć. Clydie, młoda wdowa z dwójką małych dzieci, potrzebuje kogoś do pomocy w sprawie, która jest z góry skazana na niepowodzenie. Kobieta walczy ze skorumpowanymi deweloperami, którzy próbują wypędzić ją z jej własnej ziemi wysyłając między innymi bezwzględnego najemnika, aby „przekonał” Clydie do pozbycia się posiadłości. Mookie, syn Clydie, zaprzyjaźnia się z Samem – mężczyzną ukrywającym się na ich posiadłości. Chłopcu wydaje się, że znalazł rozwiązane wszystkich ich problemów. Sam wkrótce zaczyna angażować się w życie Clydie i jej dzieci, które dają mu poczucie celu i spełnienia, jakiego nigdy nie zaznał. Sam odkrywa w sobie coś, co sprawia, że zrobi wszystko, by chronić rodzinę, która dała mu schronienie.

Tytuł: Uciec, ale dokąd? (Nowhere to Run)

Reżyseria: Robert Harmon

Wystepują: Jean-Claude Van Damme, Rosanna Arquette, Kieran Culkin, Ted Levine

POLICJA I RASIZM (2019)
sobota, 17 czerwca o 22:00

Trzymający w napięciu thriller opowiadający o Alicii – początkującej policjantce, która przypadkowo rejestruje na swojej kamerze morderstwo młodego dilera narkotyków. Po uświadomieniu sobie, że za zabójstwem chłopaka stoją skorumpowani gliniarze, funkcjonariuszka łączy siły z jedyną osobą z lokalnej społeczności, która jest skłonna jej pomóc. Jednocześnie Alicia próbuje uciec zarówno przed żądnymi zemsty przestępcami, jak i przed policją, która desperacko próbuje zniszczyć obciążające ją nagrania.

Tytuł: Policja i rasizm (Black and Blue)
Reżyseria:
Deon Taylor

Występują: Naomie Harris, Tyrese Gibson, Frank Grillo

PROUD MARY (2018)
niedziela, 18 czerwca o 00:05

Mary jest profesjonalną płatną morderczynią. Pracuje dla najbardziej znanej rodziny przestępczej w mieście, na czele której stoi Benny (Danny Glover). Kiedy ratując młodego chłopca Mary strzela do ochroniarza, musi zmierzyć się z całą grupą zbirów – od rosyjskiej mafii po osoby jej najbliższe, w tym byłego kochanka. Uzbrojona w swój spryt i szafę pełną broni, kobieta musi zrobić wszystko, by zostać przy życiu.

Reżyseria: Babak Najafi

Występują: Taraji P Henson, Danny Glover, Neal McDonough

ZDRADA (1997)
sobota, 24 czerwca o 22:00

Brad Pitt wciela się w rolę Frankiego McGuire’a, młodego Irlandczyka zaangażowanego w walkę z Brytyjczykami, który przybywa do USA z tajną misją. Szuka schronienia w Ameryce, podszywając się pod Rory’ego Devaneya. Wprowadza się do podmiejskiego domu sierżanta nowojorskiej policji, Toma O’Meary (Harrison Ford), i jego żony Sheili (Margaret Colin), którzy nie wiedzą nic o przeszłości Rory’ego. Twardy, zasadniczy policjant zaczyna darzyć sympatią charyzmatycznego młodego emigranta. Ten natomiast widzi w Tomie ojca, którego mu brakuje. Kiedy w domu Toma dochodzi do aktów przemocy, policjant zaczyna podejrzewać, że Rory jest w to zamieszany. Policjant w końcu odkrywa prawdę o tajemniczym przybyszu i teraz to on podejmuje misję – pościgu, który ma na celu nie tylko postawienie przestępcy przed sądem, ale także uratowanie życia swojego przyjaciela.

Tytuł: Zdrada (The Devil’s Own)

Reżyseria: Alan J. Pakula

Występują: Brad Pitt, Harrison Ford, Margaret Colin

ŚWIĘCI Z BOSTONU II – DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (2009)
niedziela, 25 czerwca o 00:10

Przez osiem lat bracia mieszkali razem ze swoim ojcem na owczej farmie położonej
w odludnych rejonach Irlandii. Pewnego dnia ich wuj oznajmił im, że zostali wrobieni w morderstwo katolickiego księdza z Bostonu. Mężczyźni muszą wrócić do Stanów, by nie tylko odzyskać swoje dobre imię, ale także odnaleźć ludzi, przez których znaleźli się w takim położeniu.

Tytuł: Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych (Boondock Saints II: The All Saints Day)

Reżyseria: Troy Duffy

Występują: Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, Billy Connolly, Willem Dafoe, Clifton Collins Jr.

Cykl „Mocne kino akcji” na antenie AMC:

  • SNAJPER 2                                                                                  03.06.2023 22:00
  • SNAJPER: NIEWIDZIALNY ZABÓJCA                                           03.06.2023 23:50
  • THE RAID 2: INFILTRACJA                                                           10.06.2023 22:00
  • UCIEC, ALE DOKĄD?                                                                   11.06.2023 00:55
  • POLICJA I RASIZM                                                                       17.06.2023 22:00
  • PROUD MARY                                                                             18.06.2023 00:05
  • ZDRADA                                                                                    24.06.2023 22:00
  • ŚWIĘCI Z BOSTONU II – DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH           25.06.2023 00:10

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments