Emisja filmu ,,Free fire" 13 maja w AMC

Cykl filmowy ,,Zabójcza zabawa” w maju na antenie AMC

Podaj dalej

Emisja filmu ,,Go" 20 maja w AMC

W maju na kanale AMC pojawi się cykl filmowy będący prawdziwą jazdą bez trzymanki, podczas której czekają nas zaskakujące zwroty akcji, dużo śmiechu, a także emocje, od których włos jeży się na głowie… Na antenie kanału filmowego AMC pojawią się między innymi: komediodramat „Blef” o pisarzu mającym problemy finansowe i jego genialnym planie napisania fałszywej biografii pewnego miliardera; zaskakująca komedia kryminalna „Free fire”, czyli wielka czarnorynkowa transakcja między gangsterami, która wymyka się spod kontroli; legendarny film akcji „Pan i Pani Smith” o parze płatnych zabójców, czyli jak blisko jest od miłości do nienawiści, oraz komedia kryminalna „Przekręt” o przeplatających się ze sobą opowieściach gangsterskich, których elementem wspólnym jest kradzież drogocennego diamentu.

Pierwszy film cyklu „Zabójcza zabawa” pojawi się na kanale AMC już 6 maja.

BOSKI CHILLOUT (2008)
sobota, 6 maja o 22:00

Leniwy nałogowy palacz marihuany Dale Denton ma tylko jeden powód, aby odwiedzać swojego równie leniwego dilera, Saula Silvera – by kupić trawkę, a konkretnie nowy, rzadki szczep o nazwie Pineapple Express. Ale kiedy Dale staje się jedynym świadkiem morderstwa, które popełnili nieuczciwy gliniarz i najgroźniejszy narkotykowy baron w mieście, wpada w panikę i gubi skręta na miejscu zdarzenia. Dale ma teraz kolejny powód, aby odwiedzić Saula. Musi dowiedzieć się, czy zioło jest aż tak rzadkie, że może doprowadzić policję na jego ślad.

Tytuł: Boski Chillout (Pineapple Express)

Reżyseria: David Gordon Green

Występują: Seth Rogen, James Franco, Gary Cole

BLEF (2006)
niedziela, 7 maja o 00:10

Na początku lat 70., autor Clifford Irving (Richard Gere), wraz ze wspólnikiem Richardem Suskindem (Alfred Molina), próbuje dokonać jednego z największych medialnych oszustw stulecia. Pisze fałszywą biografię miliardera Howarda Hughesa, twierdząc, że Hughes ją autoryzował, i sprzedaje książkę gigantowi wydawniczemu McGraw-Hill.

Tytuł: Blef (The Hoax)

Reżyseria: Kenneth Branagh

Występują: Kenneth Branagh, Robert De Niro, Helena Bonham Carter

30 MINUT LUB MNIEJ (2011)
sobota, 13 maja o 22:00

Nick (Jesse Eisenberg) jest dostawcą pizzy z małego miasteczka. Wiedzie zwyczajne życie, jednak nagle na jego drodze stają dwaj aspirujący kryminaliści (Danny McBride i Nick Swardson). Bandyci porywają chłopaka i przywiązują do niego bombę zegarową, grożąc mu, że wysadzą go w powietrze, jeśli nie obrabuje banku. Mając tylko kilka godzin na wykonanie niemożliwego zadania, Nick zwraca się o pomoc do swojego byłego najlepszego przyjaciela, Cheta (Aziz Ansari). Zegar tyka, a ta dwójka musi poradzić sobie z policją, wynajętymi zabójcami, miotaczami ognia i własną burzliwą relacją.

Tytuł: 30 minut lub mniej (30 Minutes or Less)
Reżyseria:
Ruben Fleischer

Występują: Jesse Eisenberg, Danny McBride, Aziz Ansari, Nick Swardson

FREE FIRE (2017)
sobota, 13 maja o 23:35

Bezpretensjonalna, zapierająca dech w piersiach i przewrotnie zabawna komedia sensacyjna, opowiadająca o wyjątkowo nieudanej i wybuchowej transakcji między handlarzami nielegalną bronią. Uznany reżyser Ben Wheatley zabiera widza w sam środek najbardziej spektakularnej, szalonej i epickiej strzelaniny, jaka kiedykolwiek pojawiła się na ekranie. Obraz ten zapewnia świetną zabawę, ale jest także ostrą krytyką, a zarazem parodią, szaleństwa, jakim jest przemoc z użyciem broni – każdy ma spluwę, ale absolutnie nikt nie ma kontroli nad sytuacją.

Reżyseria: Ben Wheatley

Występują: Cillian Murphy, Brie Larson, Jack Reynor

GO (1999)
sobota, 20 maja o 22:00

Mające problemy finansowe dwie nastolatki z Las Vegas – Ronna (Sarah Polley) i Claire (Katie Holmes) są kasjerkami w supermarkecie. Dziewczyny, by zdobyć pieniądze na czynsz i uniknąć eksmisji, wymyślają desperacki plan. Z kolei Simon (Desmond Askew), impulsywny Brytyjczyk, wraz ze swoim kumplem Marcusem (Taye Diggs) po nocy spędzonej na imprezowaniu w Vegas jadą skradzionym samochodem. Natomiast gwiazdy telewizyjnej opery mydlanej Adam (Scott Wolf) i Zack (Jay Mohr) znajdują się w samym środku prawdziwej akcji narkotykowej.

Reżyseria: Doug Liman

Występują: Sarah Polley, Katie Holmes, Desmond Askew

PAN I PANI SMITH (2005)
niedziela, 21 maja o 00:00

Po sześciu latach małżeństwa John i Jane Smith dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje, aby zabić siebie nawzajem.

Tytuł: Pan i Pani Smith (Mr. & Mrs. Smith)

Reżyseria: Doug Liman

Występują: Angelina Jolie, Brad Pitt, Adam Brody

PRZEKRĘT (2000)
sobota, 27 maja o 22:00

Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce” wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent – irlandzkiego włóczęgę i zabijakę Mickeya O’Neila, którego kuszą wizją bogactwa, pod warunkiem, że podłoży się w walce. Losy ich wszystkich zaczynają się spinać, gdy do Londynu przylatuje Avi, by odnaleźć swój diament. Rozpętuje się prawdziwe piekło, gdy każda ze stron chce zrealizować swoje plany – wszystkie nielegalne, z góry skazane na niepowodzenie i bardzo bolesny odwet.

Tytuł: Przekręt (Snatch)

Reżyseria: Guy Ritchie

Występują: Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro, Dennic Farina, Vinnie Jones

PORACHUNKI (1999)
niedziela, 28 maja o 00:00

Czterech uroczych, drobnych przestępców po nieuczciwej grze w karty okazuje się być mocno zadłużonymi u londyńskiego gangstera i jego morderczych egzekutorów. Podsłuchując, jak sąsiedzi z mieszkania obok knują, jak zatrzymać grupę nieogarniętych hodowców trawki, nasi bohaterowie postanawiają ich okraść. Tymczasem dwie zabytkowe, dwulufowe strzelby zostają skradzione w zupełnie innym oszustwie. To film, który wprowadził Guya Ritchiego
i jego charakterystyczny styl filmowania na światową scenę.

Tytuł: Porachunki (Lock Stock & Two Smoking Barrels)

Reżyseria: Guy Ritchie

Występują: Jason Flemyng, Nick Moran, Jason Statham, Vinnie Jones

Cykl „Zabójcza zabawa”:

  • BOSKI CHILLOUT                                                                      06.05.2023 22:00
  • BLEF                                                                                           07.05.2023 00:10
  • 30 MINUT LUB MNIEJ                                                                13.05.2023 22:00
  • FREE FIRE                                                                                   13.05.2023 23:35
  • GO                                                                                             20.05.2023 22:00
  • PAN I PANI SMITH                                                                     21.05.2023 00:00
  • PRZEKRĘT                                                                                 27.05.2023 22:00
  • PORACHUNKI                                                                           28.05.2023 00:00

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments