Cykl Wampiry kontra wilkołaki na antenie SCI FI

Cykl Wampiry kontra wilkołaki na antenie SCI FI

Podaj dalej

Cykl Wampiry kontra wilkołaki na antenie SCI FI

Na antenie kanału SCI FI rozpoczęła się emisja wakacyjnego cyklu seriali o nadnaturalnej tematyce – Wampiry kontra wilkołaki. W jego ramach w każdy poniedziałek i wtorek od godziny 20:00 emitowane są potrójne odcinki dwóch popularnych serii fantasy – Wampiry: Dziedzictwo (Legacies) oraz Bitten.

Fani krwiopijców zapraszani są przed odbiorniki co poniedziałek, a miłośnicy wilkołaczych klimatów – w każdy wtorek. Oba seriale w cyklu Wampiry kontra wilkołaki emitowane są od pierwszego sezonu, co stwarza idealną okazję do nadrobienia zaległości dla wszystkich miłośników fantasy podczas letnich wieczorów.

Te dwie powiązane tematycznie serie są naznaczone ponadczasowymi wątkami z gatunku horror – lykantropią i wampiryzmem. Osierocona nastolatka Hope (Danielle Rose Russell) ma wśród przodków wampiry, wilkołaki i wiedźmy. Wampiry: Dziedzictwo przedstawia jej losy, kiedy to wraz z innymi znajomymi o nadprzyrodzonych mocach usiłują nie pozwolić swojej mrocznej stronie zapanować nad ich osobowościami. Natomiast w Bitten zobaczycie jedyną na świecie kobietę-wilkołaka, Elenę (Laura Vandervoort). Jest ona rozdarta między swoim normalnym życiem z karierą zawodową i chłopakiem, a tajnym elementem swojej osobowości.

Wilkołaki kontra wampiry – nie przegap potrójnych odcinków seriali fantasy w każdy poniedziałek (Wampiry: Dziedzictwo) i wtorek (Bitten) o godzinie 22:00 na antenie SCI FI.

Źródło tekstu: NBCUniversal


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments