3. sezon programu ,,Rzeczne potwory" od 5 czerwca na antenie Polsat Viasat Explore

Czerwiec 2021 na kanale Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Czerwiec 2021 na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

W nadchodzącym  miesiącu szczególnej uwadze polecamy następujące propozycje programowe na antenie kanału Polsat Viasat Explore:

– premierę 3. sezonu serii „Rzeczne potwory”, w którym Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, znów wyrusza do najodleglejszych zakątków Ziemi, by odkrywać tajemnice związane z przerażającymi potworami atakującymi ludzi w wielkich rzekach. W swych poszukiwaniach odwiedza między innymi Australię, Nową Zelandię czy Amerykę Południową.  

– serię „Koleją przez śniegi” , w której będziemy śledzić zmagania twardych kolejarzy pracujących na linii kolejowej Ontario Northland Railroad. To znana między innymi ze słynnego pociągu Polar Bear Express trasa kolejowa biegnąca przez 1 125 km gęstego lasu aż do dalekiej zatoki James Bay, nazywanej w Kanadzie „wrotami Arktyki”. Linia kolejowa pozwala dostarczać najważniejsze towary społecznościom żyjącym na dalekiej, mroźnej Północy.

– cykl „Noc na wysokich obrotach” – w czerwcowe wieczory należy zwrócić na najlepsze i najnowsze programy motoryzacyjne. Będzie sprzedaż gruchotów za gotówkę, przekształcać klasyczne samochody w elektryczne pojazdy przyszłości i podziwiać najrzadsze auta i pamiątki związane z motoryzacją.

Rzeczne potwory

Premiera: sobota 5 czerwca, godz. 21:00

Sezon: 3

Liczba odcinków: 7 x 60 min

Gatunek: Dokument/ przyroda/ wyprawy/ wędkarstwo

Tytuł oryginalny: River Monsters

Rok: 2011 W 3. sezonie programu Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, znów wyrusza do najodleglejszych zakątków Ziemi, by odkrywać tajemnice związane z przerażającymi potworami atakującymi ludzi w wielkich rzekach. Odkrywa, dlaczego w Australii pewne morskie stworzenie zapuszcza się kilometry w głąb lądu; potem przenosi się do Papui-Nowej Gwinei, aby zbadać tajemnicze zgony na rzece Sepik. Leci także do Nowej Zelandii i przygląda się legendzie o zabójczym stworzeniu żyjącym podobno w jej rzekach i jeziorach. Jeremy jedzie również po raz pierwszy do Japonii, aby zbadać wyjątkowe, śmiertelnie groźne wodne potwory, takie jak namazu i kappa; bada także wody Ameryki Południowej i odkrywa niezwykłe wodne drapieżniki w Brazylii, Argentynie i Surinamie.

3. sezon programu ,,Rzeczne potwory" od 5 czerwca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Cykl: Noc na wysokich obrotach

W dni powszednie od poniedziałku 7 czerwca, godz. 23:00

Czas na noc na wysokich obrotach! Codziennie wieczorem najlepsze i najnowsze programy motoryzacyjne. Będzie sprzedaż gruchotów za gotówkę, przekształcać klasyczne samochody w elektryczne pojazdy przyszłości i podziwiać najrzadsze auta i pamiątki związane z motoryzacją.

Cykl: Na wysokich obrotach od 7 czerwca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Koleją przez śniegi

Premiera: środa 16 czerwca, godz. 22:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 6 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ przyroda

Tytuł oryginalny: Arctic Ice Railroad

Rok: 2019 Linia kolejowa Ontario Northland Railroad — znana między innymi ze słynnego pociągu Polar Bear Express — biegnie przez 1 125 km gęstego lasu aż do dalekiej zatoki James Bay, nazywanej w Kanadzie „wrotami Arktyki”. Bez względu na to, jak trudne są w danej chwili warunki, zespoły twardych kolejarzy muszą nieustannie współpracować, aby umożliwić transport ogromnych ładunków, prowadzić niezbędne prace na torowiskach, odśnieżać
i odladzać szyny oraz utrzymywać w dobrym stanie pociągi i całą infrastrukturę. Linia kolejowa pozwala dostarczać najważniejsze towary społecznościom żyjącym na dalekiej, mroźnej Północy. Zobaczymy pełną akcji mieszankę ambitnej inżynierii, wspaniałych krajobrazów i niesamowitego wysiłku wielu odważnych ludzi.

Dokument ,,Koleją przez śniegi" od 16 czerwca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments