Premiera drugiego sezonu serialu ,,Inspektor George Gently" 4 czerwca w Epic Drama

Czerwiec na kanale Epic Drama

Podaj dalej

Premiera 15 serii serialu ,,Detektyw Murdoch" 6 czerwca na antenie Epic Drama Viasat

W tym miesiącu na kanale Epic Drama polecamy uwadze kolejne serie serialu „Inspektor George Gently”:

  • premiera 2. sezonu odbędzie się w sobotę, 4 czerwca, o godz. 19:30;
  • premiera 3. sezonu odbędzie się w sobotę, 18 czerwca, o godz. 19:30;
  • premiera 4. sezonu odbędzie się w sobotę, 25 czerwca, o godz. 19:30.

Ponadto w czerwcu serdecznie zapraszamy na premierowe odcinki drugiej połowy  15. sezonu serialu „Detektyw Murdoch” — emisja w dni powszednie od poniedziałku, 6 czerwca, godz. 20:30.

Zachęcamy także do śledzenia przygód bohaterów cyklu „Popołudnia z kryminałem” – emitowany od poniedziałku do piątku.

Inspektor George Gently

Premiera: sobota, 4 czerwca, od godz. 19:30

Sezon: 2

Liczba odcinków: 4 x 90 min

Tytuł oryginalny: Inspector George Gently

Rok: 2009

W drugiej serii Gently i Bacchus muszą zmierzyć się m.in. ze sprawami dotyczącymi prostytucji, gwałtów, lokalnej korupcji, rasizmu i pedofilii.
W Anglii z początku lat 60. społeczeństwo znajduje się u progu zmian: homoseksualizm, aborcja,
a nawet przepisywanie środków antykoncepcyjnych niezamężnym kobietom są nielegalne — ale zaczyna się już epoka klubów ze striptizem i muzyki Beatlesów. Gently musi pracować jako policjant w społeczeństwie, w którym stare wartości ścierają się z nowymi i toczy się nieustanna wojna pokoleń. Serial daje fascynujący wgląd w trudności, z jakimi musiała się mierzyć policja w latach 60. XX w., prowadząc dochodzenia i rozwiązując sprawy bez pomocy nowoczesnej technologii.

Detektyw Murdoch — seria 15., część 2

Premiera: w dni powszednie od poniedziałku, 6 czerwca, godz. 20:30

W piętnastej serii detektyw Murdoch wyrusza do Montrealu, aby odnaleźć i ochronić swojego syna Harry’ego przed gangiem Czarnej Ręki; syn Brackenreida ucieka z więzienia po morderstwie popełnionym w Kingston Pen; Crabtree znajduje się w niebezpieczeństwie, kiedy próbuje uratować Effie przed porywaczami; Violet Hart odkrywa interesujący sposób radzenia sobie z mężem, a Watts — wciąż uwikłany w potajemny romans — trafia na przypadek zagadkowego morderstwa.
W serialu pojawią się również odcinki specjalne rozgrywające się w okresie Bożego Narodzenia
i Halloween, powrócą ulubione postaci, takie jak Percival Giles czy Terence Meyers, będziemy także świadkami historycznych wydarzeń jak powstanie NAACP.

Inspektor George Gently

Premiera: sobota, 18 czerwca, od godz. 19:30

Sezon: 3

Liczba odcinków: 2 x 90 min

Tytuł oryginalny: Inspector George Gently

Rok: 2010

Gently i Bacchus zostają wysłani do uroczej nadmorskiej wioski w hrabstwie Northumberland, gdzie znaleziono ciało zamordowanej młodej kobiety. Policjanci przesłuchują rodzinę ofiary, która — jak się okazuje — skrywa niewyobrażalne tajemnice. Tymczasem w kraju rośnie napięcie,
bo na stadionie Roker Park ma zagrać drużyna ZSRR. Znany lewicowy naukowiec, Fraser Barratt, zostaje zamordowany — jego ciało znaleziono w dokach po wiecu przeciwników broni atomowej. Gently i Bacchus prowadzą śledztwo na kampusie Durham University.

Inspektor George Gently

Premiera: sobota 25 czerwca, godz. 19:30

Sezon: 4

Liczba odcinków: 2 x 90 min

Tytuł oryginalny: Inspector George Gently

Rok: 2011

Hrabstwo Northumberland, rok 1966, początek przemian społecznych i kulturowych. Inspektor George Gently i jego ambitny partner, sierżant John Bacchus, prowadzą śledztwo w sprawie śmierci znanego Gently’emu włóczęgi, dawnego informatora policyjnego. Wkrótce okazuje się,
że sprawa mogła być tuszowana przez policję.
W drugiej sprawie z tej serii detektywi trafią do zupełnie dla nich nowego świata nastolatków lat 60.: świata muzyki pop i medialnych celebrytów.

Cykl: Popołudnia z kryminałem

Przez cały dzień w dni powszednie

Zapraszamy na niezwykłą podróż przez wieki, w towarzystwie naszych ulubionych ekspertów
od zbrodni. Powracamy do najciekawszych śledztw Williama Murdocha i jego zaufanego zespołu, podziwiamy najwyższej klasy umiejętności detektywistyczne panny Marple, cieszymy się świeżym spojrzeniem Frankie Drake i jej kobiecej prywatnej agencji detektywistycznej, a także przyglądamy się burzliwym latom 60. w Wielkiej Brytanii wraz ze znakomitymi, policyjnymi detektywami — Endeavourem Morse’em i Fredem Thursdayem.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments