Premiera drugiego sezonu serii ,,Wydobywcy marmuru" 5 czerwca w Polsat Viasat Explore

Czerwiec na kanale Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Premiera serialu dokumentalnego ,,Oko w oko z potworami" 18 czerwca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

W tym miesiącu na antenie Polsat Viasat Explore szczególnej uwadze polecamy:

– premierę 2. sezonu serii dokumentalnej „Wydobywcy marmuru”, w której będziemy śledzić losy wydobywców marmuru w największym zagłębiu złóż tego kamienia na świecie, położonym w Alpach Apuańskich w Toskanii. Ekipa Paola Carliego z Henraux przygotowuje się do nowego sezonu wydobywczego i nowych wyzwań.

– premierę serii „Oko w oko z potworami”, w której dołączymy do Cyrila Chauqueta, wędkarza ekstremalnego. Będziemy mu towarzyszyć podczas nurkowania z rekinem tygrysim na Bahamach, spotkań z krokodylami-ludojadami czy polowania na największą słodkowodną rybę Afryki.

W maju w każdy sobotni wieczór zapraszamy także na cykl tematyczny Strefa dla wędkarzy.

Wydobywcy marmuru

Premiera: niedziela 5 czerwca, godz. 20:00

Sezon: 2

Liczba odcinków: 6 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ biznes

Tytuł oryginalny: Stone Men

Rok: 2021

W największym zagłębiu złóż marmuru na świecie, położonym w Alpach Apuańskich w Toskanii, ekipa Paola Carliego z Henraux przygotowuje się do nowego sezonu wydobywczego i nowych wyzwań. Miniony rok był bardzo trudny dla całej branży.
Z jednej strony kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię covid-19 zmniejszył światowy popyt na marmur, z drugiej zaś wyjątkowo ostra zima przysporzyła wielu problemów w zarządzaniu kamieniołomami, powodując kryzys w harmonogramie wydobycia — wciąż nie nadrobiono wszystkich opóźnień. Pracownicy kamieniołomów walczą z czasem, ale także starają się o zrównoważony rozwój – należy poprawić sposób wykorzystania wody i pozostałości po wydobyciu kamiennych bloków. W ekipie pojawia się nowa osoba, która musi zdobyć zaufanie doświadczonych pracowników. Z jakimi jeszcze wyzwaniami będą musieli zmierzyć się wydobywcy marmuru?

Cykl: Strefa dla wędkarzy

W każdą sobotę od 4 czerwca

Zapraszamy na nowe przygody naszych ulubionych wędkarzy, którzy na całym świecie poszukują największych, najrzadszych i najstraszniejszych podwodnych stworzeń. To okazja, aby nadrobić zaległości w odcinkach „Lodowych wikingów” i „Rzecznych potworów” — i zobaczyć najnowsze przygody bohaterów programu „Taaaki karp!”.

Oko w oko z potworami

Premiera: sobota 18 czerwca, godz. 20:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 12 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ świat przyrody/ wyprawy

Tytuł oryginalny: Chasing Monsters

Rok: 2015

Dołączmy do Cyrila Chauqueta, wędkarza ekstremalnego, który zapuszcza się w świat tajemniczych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń. Od nurkowania z rekinem tygrysim na Bahamach po spotkania z krokodylami-ludojadami podczas polowania na największą słodkowodną rybę Afryki – ta pełna adrenaliny seria to zaproszenie do udziału w niesamowitej przygodzie. Cyril przemierza oceany, rzeki i jeziora w poszukiwaniu największych ryb w najbardziej odległych zakątkach świata.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments