Dokument „Zatrzymane w czasie" 4 lutego na aqntenie Discovery Life
TELEWIZJA

Czwartkowe pasmo dokumentów na kanale Discovery Life w lutym

Podaj dalej

Czawrtkowe pasmo dokumentów na kanale Discovery Life fot. Discovery Communications

Już w lutym, w czwartki o godzinie 21:50, kanał Discovery Life wyemituje serię dokumentów o niezwykle rzadkich chorobach. Poznamy ludzi, których wygląd, w wyniku różnego rodzaju schorzeń, nie wpisuje się w obecne kanony i jest tematem szykan, okrutnych komentarzy i bardzo często wielkiej traumy głównych bohaterów.

Serię rozpocznie dokument „Zatrzymane w czasie” (04.02, godz. 21:50), opowiadający historię kilku dziewczynek, u których zatrzymał się proces dorastania. W konsekwencji Alyssa Gomez i Jennifer Sandoval są ciągle na etapie… nauki chodzenia. Widzowie poznają ich rodziny oraz będą świadkami zmagań z chorobą.

Dokument „Zatrzymane w czasie" 4 lutego na aqntenie Discovery Life fot. Discovery Communications

W następnym tygodniu przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych by podejrzeć codzienność najwyższych nastolatków Ameryki w dokumencie „Ekstremalne ciało: Najwyższe nastolatki” (11.02, godz. 21:50). Holly, o wzroście 195cm, ma najdłuższe nogi w kraju, czy rozpocznie wymarzoną karierę modelki? Kevin jest zmotywowany by grać w koszykówkę i trafić do NBA, natomiast mierzący 233 cm Broc, ze względu na swój wzrost, cierpi na straszliwe bóle pleców. Jak potoczą się ich losy w przyszłości?

Dokument „Ekstremalne ciało: Najwyższe nastolatki" 11 lutego w Discovery Life fot. Discovery Communications

Kolejny czwartkowy dokument „Ekstremalne ciało: Wodogłowie” (18.02, godz. 21:50) opowiada o trójce dzieci, u których gromadząca się w mózgu woda sprawia, że mają nieproporcjonalnie duże głowy w stosunku do reszty ciała. Choroba zagraża ich zdrowiu i życiu. Widzowie poznają lekarzy, którzy za wszelką cenę będą starali się uratować małych pacjentów.

Dokument „Ekstremalne ciało: Wodogłowie" 18 lutego w Discovery Life fot. Discovery Communications

Natomiast w ostatni czwartek lutego obejrzymy czwartą część serii – dokument „Ekstremalne ciało: Gigantyczne nogi”(25.02, godz. 21:50). Będzie to historia trzech młodych kobiet cierpiących na rzadkie schorzenia nóg. Jedno z nich powoduje, że kończyny nie przestają rosnąć, a drugie – gigantyczną opuchliznę, uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie. Czy lekarze będą w stanie im pomóc?

Dokument „Ekstremalne ciało: Gigantyczne nogi" 25 lutego w Discovery Life fot. Discovery Communications

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments