Czwarty sezon serialu ,,Kontrola" już jest dostępny w Playerze
|

Czwarty sezon serialu ,,Kontrola” już jest dostępny w Playerze

Podaj dalej

Czwarty sezon serialu ,,Kontrola" już jest dostępny w Playerze TVN Grupa Discovery

Od dziś w serwisie internetowym Player dostępna jest czwarta, finałowa seria „Kontroli”. Tym razem do platformy trafiła od razu całość. Wszystkie sezony wzbogaciły również bibliotekę DISCOVERY+, będąc pierwszym polskim serialem w ofercie zagranicznej platformy. „Kontrola” zadebiutuje także na antenie kanału TVN, gdzie w czerwcu wyemitowane zostaną pierwsze trzy sezony.

„Kontrola” to uniwersalna i poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies, której twórczość podbiła serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do telewizji internetowej Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych.

W premierowej serii drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

Robert Gonera, Areta Szpura, Katarzyna Zillmann gościnnie w serialu

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

„Kontrola” dostępna także za granicą i na antenie TVN

Czwarta seria dostępna jest już w serwisie Player.pl, gdzie od razu trafiły wszystkie 6 odcinków. Również od dziś, „Kontrolę” można oglądać na globalnej platformie DISCOVERY+, a pierwsze trzy sezony zadebiutują także na antenie TVN. Telewizyjna emisja serii w czerwcu w każdą środę o godz. 23:10.

Źródło tekstu: TVN grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments