Czy nowe telewizory Samsung Neo QLED osiągną sukces na rynku medialnym?
TELEWIZJA

Czy telewizory Samsung Neo QLED są skazane sukces?

Podaj dalej

Czy nowe telewizory Samsung Neo QLED osiągną sukces na rynku medialnym? Samsung

Pierwsze dziennikarskie recenzje potwierdzają, że nowe telewizory Samsung Neo QLED to zupełnie nowa jakość wrażeń. Wiodące na świecie media biznesowe i technologiczne, które już przetestowały modele z tej serii, jednogłośnie przyznały im najwyższe końcowe noty. Widzowie, którzy jako pierwsi w Polsce chcą odkryć pełnię możliwości nowych telewizorów Neo QLED tylko do 28 marca mogą kupić je w przedsprzedaży.

Recenzje są wiarygodnym i niezależnym źródłem informacji, które stanowi drogowskaz dla kupujących. Pierwsze testy i nagrody dla telewizorów marki Samsung Neo QLED potwierdzają, że jest to nowa jakość na rynku.

Magazyny Forbes oraz Audio, a także portale TechRadar i Techaeris doceniły szczególnie wyjątkową jakość obrazu, innowacje w zakresie dźwięku i udoskonalony design tej linii telewizorów wykorzystujących Quantum Mini LED.

Do 28 marca modele Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 w różnych przekątnych ekranu dostępne są w polskiej przedsprzedaży. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej neoqled.samsung.pl.

Pierwsze opinie na temat Neo QLED

Flagowy telewizor Samsung Neo QLED 4K, czyli model QN90A, otrzymał od magazynu „Forbes” najwyższe noty w recenzji. Redakcja zwróciła uwagę na możliwości przetwarzania obrazu oferowane przez ten model telewizora, które przekładają się na niemal trójwymiarowe detale i najwyższej jakości doświadczenia gamingowe. W tekście napisano, że: „upscaling dostępny w modelu 65QN90A jest wręcz nieprawdopodobnie dobry”. Pochwalono także „zapierające dech piękno prezentowanych na tym modelu obrazów z gry”.

Także portal TechRadar docenił technologie i możliwości telewizorów Neo QLED, przyznając modelowi QN95A aż 5 gwiazdek i wyróżnienie „Editor’s Choice” (pol. Wybór Redaktora). W recenzji napisano, że „pierwsze podejście Samsung do Mini LED jest zwieńczone absolutnym sukcesem w postaci prezentowanego telewizora Neo QLED”.

Z kolei Techaeris docenił telewizor Neo QLED 8K QN800A za „oszałamiającą jakość obrazu” i inteligentne funkcje. W portalu odnotowano, że „opcja Multi-View jest szczególnie przydatna dla graczy”, jako że otwiera przed nimi nowe możliwości przechodzenia trudnych poziomów, dzięki doskonałej jakości i przetwarzaniu obrazu.

Z kolei magazyn „Video” przyznał telewizorowi QN900A Neo QLED 8K firmy Samsung 966 punktów na 1030 możliwych – to najwyższa dotychczas nota w kategorii telewizorów. W recenzji napisano, że „Samsung nieustannie udowadnia, że techniczne udoskonalenia i wyszukane innowacje wciąż pozwalają wiele osiągnąć – dowodem tego są obecnie mini-LED-y”. Neo QLED QN900A przyznano nagrody w następujących kategoriach: Referencja, Innowacja i Design.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments