Darmowe 1 GB internetu w roamingu od T-Mobile
|

Darmowe 1 GB internetu w roamingu od T-Mobile

Podaj dalej

Darmowe 1 GB internetu w roamingu od T-Mobile T-Mobile

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy? Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi. W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” klienci indywidualni operatora mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca.

Wyjątkowe doświadczenia stają się tym bardziej szczególne, jeśli możemy podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego podczas letnich wycieczek dobrze mieć przy sobie zapas internetu, który pozwoli nam swobodnie kontaktować się z bliskimi. Właśnie taki pakiet został przygotowany dla klientów T-Mobile na dobry początek wakacji. Od 1 lipca mogą oni odebrać dodatkowy 1 GB do wykorzystania w strefie roamingowej 1A, a z prezentu korzystać przez 30 dni.

Odbierz pakiet i spakuj plecak
Aby odebrać prezent, wystarczy zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” między 1 a 5 lipca. Pakiet włączy się w ciągu 72 godzin od zlecenia jego aktywacji i pozostanie ważny przez 30 dni. Promocja dotyczy klientów abonamentowych T-Mobile (T), użytkowników T-Mobile na kartę (GO!, Frii), a także posiadaczy oferty mix (Frii Mix). Można z niej skorzystać jeden raz.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments