Darmowe 1 GB internetu w roamingu w aplikacji ,,Mój T-Mobile"

Darmowe 1 GB internetu w roamingu w aplikacji ,,Mój T-Mobile”

Darmowe 1 GB internetu w roamingu w aplikacji ,,Mój T-Mobile" T-Mobile

Wraz z piątkowym zakończeniem roku szkolnego rozpoczyna się wyczekiwany przez wielu okres wakacyjnych wojaży. Dla tych, którzy w pierwszą urlopową podróż wybierają się poza granice Polski, operator T-Mobile – w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays – przygotował bezpłatny 1 GB internetu w roamingu w UE. Prezent można odebrać m.in. w aplikacji „Mój T-Mobile” od jutra do końca niedzieli, czyli 28 czerwca.

Prezent, który tym razem sieć T-Mobile przygotowała dla swoich klientów, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom podróży. Z darmowego 1 GB w roamingu będzie bowiem można skorzystać w krajach Unii Europejskiej oraz dodatkowo w Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Prezent dostępny w ramach akcji Happy Fridays jest skierowany do zarówno dla klientów indywidualnych korzystających z abonamentu w sieci T-Mobile (taryfa T), jak i dla użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Bonusowy gigabajt będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „Mój T-Mobile” przez cały weekend – od piątku 26 czerwca do niedzieli 28 czerwca do końca dnia.

Aktywacja prezentu jest bardzo prosta – po zleceniu uruchomienia bezpłatnego 1 GB internetu w roamingu w UE, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Osoby zainteresowane bonusem mogą go również aktywować, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Od tego momentu klienci mają 30 dni na wykorzystanie prezentu.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: