T-Mobile udostepnia darmowe 10 GB z okazji Dnia Internetu

Darmowe 10 GB od sieci T-Mobile z okazji Dnia Internetu

T-Mobile udostepnia darmowe 10 GB z okazji Dnia Internetu T-Mobile

Pomysły na urodzinowe lub świąteczne prezenty nie zawsze przychodzą łatwą. Nieco inaczej jest w przypadku Dnia Internetu – tu pomysł na prezent wydaje się oczywisty. Solidna paczka darmowego internetu to z pewnością strzał w dziesiątkę, bo właśnie 10 bezpłatnych gigabajtów przygotowano dla użytkowników operatora T‑Mobile na kartę i abonentów MIX. Klienci mogą aktywować bonus SMS-em już od dziś do 29 października włącznie.

Wielu z nas ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez dostępu do internetu. Coraz więcej aktywności prywatnych, zawodowych czy szkolnych odbywa się właśnie w sieci. Dlatego sieć T-Mobile nie mogła przejść obojętnie obok takiej okazji jak Dzień Internetu, który obchodzony jest 29 października, i przygotował dla swoich klientów na kartę i MIX pakiet aż 10 GB dodatkowego internetu ważny przez 5 dni – do wykorzystania wedle uznania.

Bonus można aktywować od wtorku, 27 października do czwartku, 29 października. Każdy klient może z niego skorzystać tylko raz. Aktywacja bonusu jest bardzo prosta i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych kryteriów – wystarczy jedynie wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – w przypadku klientów oferty MIX.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: