|

Dawid Kubacki ambasadorem TVN Grupa Discovery

Podaj dalej

Dawid Kubacki ambasadorem TVN Grupa Discovery

Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w Polsce, medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Dawid Kubacki został ambasadorem TVN Grupa Discovery. Nawiązanie współpracy poprzedza start Pucharu Świata w skokach narciarskich, który będzie transmitowany na antenie TVN, Eurosporcie 1 i serwisie Player.

  • Dawid Kubacki ambasadorem TVN Grupa Discovery
  • TVN Grupa Discovery z najbogatszą ofertą zimową w Polsce: skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie, biathlon, biegi narciarskie, kombinacja norweska, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo figurowe i szybkie, short track, snowboard, narciarstwo dowolne

Dawid Kubacki został Ambasadorem TVN, Eurosportu i Playera, a TVN Grupa Discovery oficjalnym Partnerem skoczka. Kubacki to jeden z najlepszych skoczków narciarskich świata: brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018, dwukrotny mistrz świata (Lahti 2017 w drużynie i Seefeld 2019 indywidualnie na skoczni normalnej), dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata, dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata w lotach narciarskich w drużynie, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2019/2020, który od czterech sezonów zajmuje miejsce w czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Partnerstwo obejmuje działania w zakresie redakcyjnym, marketingowym i digitalowym. Dawid Kubacki został twarzą kampanii reklamowej promującej Puchar Świata w skokach narciarskich na platformach TVN Grupa Discovery. Na nartach zawodnika umieszczony będzie logotyp Eurosportu.

– Dawid jest jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Dzięki znakomitym wynikom sportowym jest też bardzo rozpoznawalny i dlatego bardzo się cieszymy, że zdecydował się na rozszerzenie współpracy z naszą grupą. Wszystkim nam zależy na promocji skoków narciarskich, najpopularniejszej dyscypliny zimowej w Polsce i jestem przekonana, że wspólnie zachęcimy jeszcze więcej osób do śledzenia tego pasjonującego sportu w TVN, Eurosporcie i serwisie player.pl – podkreśliła Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Grupa Discovery oraz dyrektor Eurosportu w Polsce.

– Od dwóch lat związany jestem zawodowo ze stacją Eurosport. Teraz nasza współpraca wskakuje na wyższy poziom. Z radością czekam na sezon i życzę kibicom skoków narciarskich niezapomnianych wrażeń – powiedział Dawid Kubacki.

Pierwsze konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpoczynają się już 20 listopada w Niżnym Tagile. Relacje z tych zawodów będzie można obejrzeć na antenie TVN, Eurosport 1 i platformie Player. Dodatkowo Eurosport 1 oraz Player pokażą kwalifikacje do tego konkursu, które zostaną rozegrane 19 listopada.

Przez cały sezon relacjom ze skoczni w TVN będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio, które poprowadzi znakomity duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Dzięki najnowszym technologiom studio przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków. Zarówno na antenie TVN jak i Eurosportu skoki narciarskie komentować będą cenieni dziennikarze sportowi od lat związani z Eurosportem: Marek Rudziński i Igor Błachut.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments