|

Dekoder UPC 4K TV BOX z nagrodą

Podaj dalej

Najnowszy dekoder UPC 4K TV BOX z nagrodą

Innowacyjny dekoder 4K, który w sierpniu tego roku dołączył do oferty operatora UPC Polska jako pierwszego kraju w ramach Liberty Global, został wyróżniony w ramach VideoTech Innovation Awards organizowanego przez Digital TV Europe and TBI w kategorii Zrównoważony Rozwój.

Dekoder UPC 4K TV BOX to nowoczesne urządzenie, stanowiące odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów. W kompaktowej obudowie ważącej jedyne 97 gramów, kryje m.in. dostęp do 200 kanałów, w tym również w jakości 4K, funkcje sterowania głosowego , Replay TV czy szereg aplikacji. Zapewnia także integrację z platformą Horizon GO oraz możliwość tworzenia profili użytkowników, dzięki którym użytkownicy zyskują możliwość dopasowania telewizyjnej rozrywki do swoich potrzeb.

Istotną cechą urządzenia jest dbałość o zrównoważony rozwój, o którą zadbano już na etapie projektu. Obudowa dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Ponadto, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77%.

Wraz z wprowadzeniem dekodera UPC 4K TV BOX na polski rynek, jako pierwszy w całym Liberty Global, UPC Polska na nowo zdefiniowała jakość cyfrowej rozrywki telewizyjnej, dostarczając swoim klientom najnowocześniejszą, innowacyjną technologię zamkniętą w najmniejszym na rynku, ekologicznym tunerze. Nagroda VideoTech Innovation Award dla UPC 4K TV BOX potwierdza naszą pozycję lidera w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla klientów oraz zaangażowanie w zrównoważony rozwój, co stanowi kolejny powód, dla którego klienci doceniają markę UPC, uznając ją za najbardziej polecaną na polskim rynku.

Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments