Aby ogladac pakiet FILMKLUB w daniach 23 - 26 marca abonenci UPC Polska muszą wybrać tylko na pilocie przycisk VOD (Horizon) lub ON DEMAND (mediabox).

Do 29 marca odkodowany pakiet FILMKLUB dla abonentów Telewizji Cyfrowej UPC

Aby ogladac pakiet FILMKLUB w daniach 23 - 26 marca abonenci UPC Polska muszą wybrać tylko na pilocie przycisk VOD (Horizon) lub ON DEMAND (mediabox).Źródło: UPC

Sieć kablowa UPC proponuje swoim klientom kolejne rozwiązanie, dzięki któremu podczas akcji #zostanwdomu nie muszą rezygnować z najwyższej jakości filmowych wrażeń w prawdziwie kinowym stylu.


Dzięki UPC Polska, wszyscy klienci posiadający jeden z pakietów: Start HD, Select i Max, w dniach 23-29 marca mogą cieszyć się dostępem do pakietu FILMKLUB, który oferuje najlepsze kinowe hity w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, w polskiej wersji językowej, bez reklam i bez limitu odtworzeń!

Aby skorzystać z obszernych zasobów pakietu FILMKLUB, wystarczy wybrać na pilocie przycisk VOD (Horizon) lub ON DEMAND (Mediabox) i odnaleźć kategorię FILMKLUB, by już po chwili cieszyć się dostępem do niemal 100 filmów na żądanie. Więcej informacji o pakiecie FILMKLUB dostępnych jest na stronie https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety-dodatkowe/pakiet-filmklub/

Źródło tekstu: UPC Polska

%d bloggers like this: