Do wygrania atrakcyjne vouchery i zniżki za pobranie aplikacji w sklepie Huawei AppGallery
|

Do wygrania atrakcyjne vouchery i zniżki za pobranie aplikacji w sklepie Huawei AppGallery

Podaj dalej

Do wygrania atrakcyjne vouchery i zniżki za pobranie aplikacji w sklepie Huawei AppGallery Huawei

Marka Huawei wystartowała z promocją „Wakacyjny szał podróży” dla użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. W promocji do zdobycia są między innymi zniżki na przejazdy w aplikacji Traficar, karty podarunkowe Allegro, a także fotograficzne smartfony Huawei. Promocja potrwa do 5 sierpnia.

W promocji „Wakacyjny szał podróży” nagrody można zdobywać w trzech rundach. W pierwszej rundzie o nazwie „Tropikalna wyspa” należy pobrać trzy wybrane aplikacje z listy dostępnej na stronie internetowej kampanii. Następnie użytkownik będzie mógł wybrać jeden z voucherów – voucher na porcję lodów w aplikacji Good Lood, voucher na przejazd z aplikacją Traficar w wysokości 20 zł lub 30% zniżki na zamówienie fotoksiążki poprzez aplikację MoonyBook.

Po wzięciu udziału w pierwszej rundzie użytkownik zostanie przekierowany do drugiej rundy „Kemping w Himalajach”, gdzie będzie mógł pobrać kolejne trzy aplikacje, a następnie odebrać voucher powitalny o wartości 25 zł do wykorzystania w aplikacji OptiTaxi lub 10 zł na doładowanie portmonetki w aplikacji SkyCash.


Po wzięciu udziału w dwóch pierwszych rundach, użytkownik zostanie przekierowany do ostatniej rundy promocji, gdzie będzie można powalczyć o nagrody rzeczowe. Po udostępnieniu strony konkursowej pięciu osobom, uczestnik będzie mógł wygrać kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł, natomiast za udostępnienie strony konkursowej 50 osobom – fotograficzny smartfon Huawei P40 lite.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments