Dodatkowe 20 zł za doładowanie w ofercie T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę
|

Dodatkowe 20 zł za doładowanie w ofercie T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

Podaj dalej

Czy warto doładować swoje konto na kartę większą kwotą i cieszyć się dodatkowym budżetem na wybrane przez siebie usługi? Oczywiście, że tak! W ofercie T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za min. 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Dobrze być w stałym kontakcie z bliskimi czy mieć dostęp do najnowszych informacji ze świata na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto czasem doładować konto z usługami na kartę większą kwotą i nie martwić się o dostęp do potrzebnych usług. Tym bardziej, że teraz klienci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę mają ku temu dodatkowy powód, bowiem gdy doładują konto za min. 50 zł, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

Zgarnij 20 zł ekstra
Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania  na dowolne usługi. Promocja potrwa do 30 listopada. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona. Organizatorem promocji jest Autopay S.A.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

źródła obrazu

  • Dodatkowe 20 zł za doładowanie w ofercie T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę: T-Mobile

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments