Dodatkowe 500 pakietów reklamowych w akcji ,,TVN Pomagajmy sobie".

Dodatkowe 500 pakietów reklamowych w akcji ,,TVN Pomagajmy sobie”

Dodatkowe 500 pakietów reklamowych w akcji ,,TVN Pomagajmy sobie". TVN Discovery Polska

W ramach akcji specjalnej „TVN Pomagajmy sobie” właściciele biznesów za symboliczną złotówkę mogą realizować kampanię reklamową w kanałach telewizyjnych oraz na platformach online TVN Discovery Polska. W związku z ogromnym zainteresowaniem nadawca postanowił o przekazaniu mikrofirmom i małym przedsiębiorcom kolejnych 500 pakietów reklamowych. Łącznie z możliwości reklamowania swojej oferty za pośrednictwem TVN Discovery Polska skorzysta 1000 firm z całej Polski.

 Akcja specjalna „TVN Pomagajmy sobie” została stworzona z myślą o wsparciu mikrofirm i małych przedsiębiorstw w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Wstępnie zgłoszenia od reklamodawców miały być przyjmowane do 10 maja 2020 roku Pozytywny odzew i ogromne zainteresowanie ze strony małych firm spowodowało, że pula pierwszych 500 pakietów reklamowych została wykorzystana bardzo szybko w ciągu pierwszych paru dni. W związku z tym TVN Discovery Polska postanowiło przekazać na rzecz lokalnych przedsiębiorców kolejne 500 pakietów reklamowych.

Akcja specjalna „TVN Pomagajmy sobie” powstała by wesprzeć małe polskie firmy w bardzo trudnym czasie. Jako firma medialna zaoferowaliśmy nasz najcenniejszy zasób – czas reklamowy w kanałach telewizyjnych i platformach online, który można było nabyć za symboliczną złotówkę. Odpowiedź na akcję była natychmiastowa i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy zaskoczeni nie tylko ilością zgłoszeń, ale także ich jakością. Spoty, które w ramach akcji do nas wysłano, są przygotowane profesjonalnie, na najwyższym poziomie. To wszystko sprawiło, że postanowiliśmy zwiększyć pulę pakietów do 1000, aby z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej przedsiębiorców. Pozytywny odbiór akcji dał nam także poczucie satysfakcji oraz utwierdził w przekonaniu, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, to działanie razem, wspieranie się i solidarność jest bezcenną wartością – Tomasz Marszałł, Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji, TVN Discovery Polska.

Akcja „TVN Pomagajmy sobie” skierowana jest do mniejszych firm, lokalnych i rodzinnych biznesów w całej Polsce. Każdy przedsiębiorca może otrzymać kampanię o maksymalnej cennikowej wartości 5 000 złotych do wykorzystania online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych w kanale tematycznym dopasowanym do branży przedsiębiorcy. Pakiet promocyjny zostanie objęty wyjątkowym rabatem – końcowy koszt kampanii to symboliczny 1 PLN netto!

Regulamin i szczegóły akcji dostępne są na stronie TVN.PL w zakładce „TVN Pomagajmy sobie”. Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Zapraszamy do śledzenia komunikatów na stronie akcji.

Źródło tekstu: TVN discovery Polska

%d bloggers like this: