Drugi sezon programu “It’s my life! To moje życie” od 16 lutego na kanale TTV
INTERNET | TELEWIZJA

Drugi sezon programu “It’s my life! To moje życie” od 16 lutego w TTV

Podaj dalej

Drugi sezon programu “It’s my life! To moje życie” od 16 lutego na kanale TTV TVN Grupa Discovery

We wtorek, 16 lutego na antenie stacji TTV pojawi się drugi sezon nagrywanego w Krakowie programu „It’s my life! To moje życie”. Nowi uczestnicy serii trafią pod jeden dach, by poznać, jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.

W drugiej edycji programu w krakowskiej kamienicy na nowych bohaterów czekać będzie uczestnik poprzedniej serii – Mateusz, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam. Młodzi ludzie wchodzący w dorosłość i szukający swojego miejsca w życiu, zmierzą się z nowymi dla siebie tematami. Jedni świeżo wyprowadzili się od rodziców, inni chcą znaleźć pracę i zarobić pierwsze pieniądze. We wspólnym mieszkaniu będą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Tylko od nich zależy, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami.

Kamery towarzyszą bohaterom „It’s my ife! To moje życie.” na każdym kroku. W trakcie pobytu mogą odwiedzać ich znajomi, rodzice czy nowo poznane osoby. Każdy uczestnik dostanie też jednorazowe wsparcie finansowe – kwotę odpowiadającą pensji minimalnej –  a do tego na start mają do zapłacenia czynsz i kaucję za wynajem mieszkania. Czy po dwóch miesiącach wspólnego życia zdecydują się mieszkać razem?

2. seria zadebiutuje na kanale TTV już 16 lutego – we wtorki i środy o godz. 22:30 emitowane będą po dwa odcinki formatu. W serwisie internetowym Player.pl prapremiery programu dostępne będą dzień wcześniej. Za produkcję odpowiada firma Django media.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments