W premierowych odcinkach drugiego sezonu programu ,,Nic do zgłoszenia" w Discovery Channel poznamy fantastyczne bohaterki Dorotę i Martę pracujące na przejściu granicznym w Bezledach.

Drugi sezon programu ,,Nic do zgłoszenia” od 28 kwietnia na antenie Discovery Channel!

W premierowych odcinkach drugiego sezonu programu ,,Nic do zgłoszenia" w Discovery Channel poznamy fantastyczne bohaterki Dorotę i Martę pracujące na przejściu granicznym w Bezledach. TVN Discovery Polska

Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina – tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Wyszkolenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem. Nowy sezon programu „Nic do zgłoszenia” już od 28 kwietnia na antenie stacji Discovery Channel!


Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. W tym sezonie nie zabraknie kolejnych zuchwałych przekrętów przemytników, oszustw podatkowych i rozbijania zorganizowanych grup przestępczych! Wśród najbardziej nietuzinkowych przemytów znajdziemy szmuglowanie włosów, zabytkowych monet czy maseczek higienicznych!


W premierowym odcinku poznamy też dwie nowe, fantastyczne bohaterki – Dorotę i Martę. Pracują na przejściu granicznym w Bezledach. To nowa lokalizacja w programie, łącząca Polskę i Rosję. Dziewczyny udowadniają, że praca w Krajowej Administracji Krajowej na granicy to nie jest zawód tylko dla mężczyzn! Kobiety odnajdują się w nim równie dobrze, a czasem może nawet i lepiej!  


Premiera drugiego sezonu „Nic do zgłoszenia” już we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 21:00 na antenie Discovery Channel!

Źródło tekstu: TVN Discovery Channel

%d bloggers like this: