Drużynowy Puchar Świata od wtorku w TTV i serwisie Player
|

Drużynowy Puchar Świata od wtorku w TTV i serwisie Player

Podaj dalej

Drużynowy Puchar Świata od wtorku w TTV i serwisie Player

Najważniejsza drużynowa rywalizacja na żużlu powraca! Od wtorku do soboty na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozgrywany będzie Drużynowy Puchar Świata. Sobotni finał z udziałem reprezentacji Polski transmitowany będzie w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Wszystkie biegi półfinałów, barażu i finału dostępne będą na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w serwisie internetowym Player.

Drużynowy Puchar Świata na żużlu wraca do kalendarza po sześciu latach. Rywalizacja zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu od 25 do 29 lipca. W dwóch półfinałach zaplanowanych na wtorek i środę pojadą reprezentacje Czech, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii (25 lipca) oraz Australii, Danii, Finlandii i Francji (26 lipca). Półfinałowa rywalizacja będzie transmitowana w Eurosporcie Extra na platformie Player. 28 lipca rozegrany zostanie baraż z udziałem drużyn z drugich i trzecich miejsc, który na żywo pokaże także Eurosport 1. Zwycięzcy półfinałów i barażu awansują do wielkiego finału, w którym spotkają się z Polakami. Biało-czerwoni będą bronić tytułu zdobytego w 2017 roku. Transmisja finału na antenie TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

Zawody we Wrocławiu skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. W studiu towarzyszącym transmisji finału widzowie zobaczą między innymi Sebastiana Szczęsnego i Piotra Protasiewicza. Reporterką podczas Drużynowego Pucharu Świata będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz.

Najważniejsze wydarzenia żużlowego święta we Wrocławiu relacjonowane będą także na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Plan transmisji Drużynowego Pucharu Świata na żużlu:

  • Wtorek, 25 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze
  • Środa, 26 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze
  • Piątek, 28 lipca, 18:00, baraż, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
  • Sobota, 29 lipca, 19:35, finał, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments