Dwa nowe seriale medyczne w serwisie internetowym CANAL+ online
|

Dwa nowe seriale medyczne w serwisie internetowym CANAL+ online

Podaj dalej

Dwa nowe seriale medyczne w serwisie internetowym CANAL+ online CANAL+

Drugi sezon kanadyjskiego serialu o syryjskim lekarzu, który na skutek splotu wydarzeń został rezydentem w najlepszym szpitalu w Toronto. Kolejna, po BĘDZIE BOLAŁO, medyczna propozycja dostępna w serwisie internetowym CANAL+ online.

  • Nowe odcinki kanadyjskiego serialu o lekarzu, który po ucieczce z Syrii próbuje na nowo zbudować życie i karierę, we wtorki w CANAL+ SERIALE i CANAL+ online.
  • Pierwszy sezon NOWE ŻYCIE w całości dostępny w serwisie CANAL+ online.
  • Premierowe odcinki BĘDZIE BOLAŁO w każdy piątek na antenie CANAL+ PREMIUM i CANAL+ online.
  • Serialowe wydanie bestselerowego pamiętnika Adama Kaya dostępne już 15.06.

Seriale medyczne od lat cieszą się ogromną popularnością. Nie uchodzi to uwadze filmowców, którzy pozostając wierni trendowi szukają wciąż nowych kontekstów, w jakich można przedstawić służbę zdrowia i jej impakt na społeczeństwo.

I tak od 27.05 w CANAL+ PREMIUM i serwisie internetowym CANAL+ online oglądać można premierowe odcinki BĘDZIE BOLAŁO – historii młodego ginekologa Adama. Brytyjska produkcja powstała na podstawie bestselerowej książki Adama Kaya o tym samym tytule, którego serialowe wydanie ukaże się już 15.06 nakładem Wydawnictwa Insignis.

Z kolei NOWE ŻYCIE to kontynuacja losów doktora Bashira Hameda, znanego z pierwszego sezonu, który w całości można ogląda w serwisie CANAL+ online. Bash, który przybył do Kanady jako uchodźca podczas wojny domowej w Syrii, zostaje rezydentem w York Memorial Hospital w Toronto. Dzięki zdobytemu w rodzinnym kraju doświadczeniu, w diagnozowaniu i leczeniu nowych pacjentów wykorzystuje niecodzienne metody. W nowych odcinkach Bashir i jego koledzy z pracy próbują dowiedzieć się, jak udar szefa oddziału ratunkowego – doktora Jeda Bishopa – wpłynie na ich dalszą pracę.

Równocześnie z odbudowywaniem medycznej kariery, Bash mierzy się codziennymi problemami przystosowania do życia w nowym kraju. Wraz z siostrą, Amirą, muszą stawiać czoła uprzedzeniom, wciąż pamiętając i tęskniąc za ojczyzną.  

W drugim sezonie w roli Bashira „Basha” Hameda ponownie Hamza Haq oraz Sirena Gulamgaus jako jego siostra, Amira. Ponadto w obsadzie: Laurence Leboeuf (dr Mags Leblanc), Ayisha Issa (dr June Curtis), Jim Watson (dr Theo Hunter) i John Hannah (dr Jed Bishop).

Premierowe odcinki drugiego sezonu serialu NOWE ŻYCIE we wtorki od 14.06 o godz. 20:00 na antenie CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie internetowym CANAL+ online.

Premierowe odcinki  BĘDZIE BOLAŁO w piątki o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz tego samego dnia w serwisie CANAL+ online. Serialowe wydanie książki ukaże się na rynku 15.06 nakładem Wydawnictwa Insignis.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments