Dwie jesienne premiery w stacji Discovery Channel: „Kamperem przez świat” i trzeci sezon „Truckerek”

Dwie jesienne premiery w Discovery Channel: „Kamperem przez świat” i trzeci sezon „Truckerek”

Dwie jesienne premiery w stacji Discovery Channel: „Kamperem przez świat” i trzeci sezon „Truckerek” TVN Discovery Polska

Już dziś – 25 sierpnia – Discovery Channel zaprasza na dwie jesienne premiery. Na antenę wraca trzeci sezon „Truckerek”, ukazujący perypetie kobiet nie do zdarcia przemierzających tysiące kilometrów za kierownicą osiemnastokołowców. Następnie stacja pokaże pierwszy odcinek nowego programu „Kamperem przez świat”. Bohaterowie tej serii wybrali życie na kółkach… od tak, dla przyjemności! Ich dom jest tam, gdzie zaparkują. 

TRUCKERKI 

Kobiety za kierownicą wielkich trucków? To już nikogo nie dziwi! Od trzech sezonów widzowie Discovery Channel śledzą poczynania pań, które przemierzają najtrudniejsze trasy Stanów Zjednoczonych i Europy, przewożąc wartościowe towary i ponadgabarytowe ładunki. A w dodatku odnajdują się w tym wymagającym zawodzie z wyjątkowym wdziękiem!

Trzeci sezon ,,Truckerek" już od 25 sierpnia w Discovery Channel TVN Discovery Polska

Już jesienią Monika przemierzy trasę z wietrznego Chicago na słoneczną Florydę, natrafiając na naturalne siedliska krokodyli. Czy spotkanie oko w oko z wielkimi gadami pokrzyżuje jej plany? Patrycja przetestuje swoje umiejętności manewrowania niskopodłogową naczepą i ponadgabarytowym ładunkiem. Pati, jak zwykle, zmierzy się z nietypowymi zleceniami, a Hania wyruszy w trasę razem z partnerem i ukochaną córeczką. Nie bez powodu, ponieważ nagrodą za wykonanie zadania mają być rodzinne wakacje w Bretanii. Emocjonująca podróż czeka także Anię i Dorotę, czyli duet Polek jeżdżących po Skandynawii, który widzowie pokochali w zeszłym sezonie.

Premiera trzeciego sezonu „Truckerek” już we wtorek 25 sierpnia o godz. 21:00 na antenie Discovery Channel! 

KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT 

Trzy ekipy postanowiły rzucić wszystko i spełnić swoje marzenia. Kupiły kampery, przerobiły je na własne potrzeby, a potem pojechały w świat. To nie jest typowy program o podróżowaniu, ale zapis życia w drodze. Bez konkretnego planu i ograniczeń. 

Nowy program Discovery Channel ,,Kamperem przez świat". TVN Discovery Polska

W programie poznamy: Miłosza i Kasię, którzy wraz z dziećmi udadzą się na wyprawę do południowej Hiszpanii, Sylwię – przebojową singielkę, która postanowiła samotnie objechać Australię – oraz Aldonę i Daniela, małżeństwo podróżników, którzy zdecydowali się na podróż po Gruzji zimą.

Premiera nowej serii „Kamperem przez świat” już we wtorek 25 sierpnia o godz. 22:00 na antenie Discovery Channel! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: