Dwie karty SIM i nielimitowany internet za 49,99 zł w Play dla Firm

Dwie karty SIM i nielimitowany internet za 49,99 zł dla klientów biznesowych w sieci Play

Dwie karty SIM i nielimitowany internet za 49,99 zł w Play dla Firm PLAY
PLAY

Operator wprowadza specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do sieci Play.

Nowe rozwiązanie jest skierowane do osób, które prowadzą swój biznes i potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy, korzystnej oferty i dostępu do sieci. To wygodna i najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja dla przedsiębiorców dostępna na rynku. Dzięki niej otrzymują aż dwa numery i internet do biura w nowej, niższej cenie.

W ramach promocji klienci otrzymają dwie karty do telefonu i nielimitowany internet do biura tylko za 49,99 zł + VAT miesięcznie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy przenieść min. jeden numer od innego operatora do Play. W pakiecie oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów klienci otrzymają także nielimitowany internet w smartfonie (do 10 GB z pełną prędkością), a do tego internet do biura bez ograniczeń (100 GB z pełną prędkością). W ofercie nie zabraknie też nowoczesnych smartfonów jak np. najnowszy Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G.

To nie wszystkie korzyści, na które mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, bo dodatkowo otrzymają aż pół roku dostępu do serwisu internetowego Amazon Prime Video, oferującego oryginalne seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie.

Źródło tekstu: PLAY

%d bloggers like this: