Dwie premiery jesienią na kanale AMC
TELEWIZJA

Dwie premiery jesienią na kanale AMC Polska

Podaj dalej

Dwie premiery jesienią na kanale AMC AMC

Polska premiera 6. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” odbędzie się w poniedziałek 12 października o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 października o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC Polska. Z kolei miesiąc później, w czwartek 12 listopada o 22:00, kanał AMC zaprasza widzów na premierę 2. sezonu serii „Eli Roth: Historia horroru”.

Trailer 6. sezonu:

6. sezon „Fear the Walking Dead” (premiera 12 października o godzinie 22:00) odkryje, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady. Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu 5. sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” – nowy sezon pokaże, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób. Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie.

Producentem wykonawczym serialu „Fear the Walking Dead” jest Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Kirkman, Hurd, Nicotero i Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

2. sezon serii „Eli Roth: Historia horroru” (premiera 12 listopada o 22:00) wchodzi jeszcze głębiej tam, gdzie spoczywa przerażenie, odkopując przy tym przełomowe filmy i kultowe klasyki oraz grzebiąc we wnętrznościach ostatnich dokonań kinowych w sferze horroru. Serial odkrywa mroczną i nikczemną frajdę płynącą ze strasznych filmów, rzemiosło, które stało za ich stworzeniem oraz sposób, w jaki horrory odzwierciedlają niepokoje swoich czasów. Historia opowiadana jest przez Eli’a Rotha przy pomocy znamienitej obsady złożonej z pisarzy, reżyserów, aktorów, kinematografów, kompozytorów i specjalistów od efektów specjalnych, którzy powołują nasze największe koszmary do życia.

Seria „Eli Roth: Historia horroru” jest produkowana przez The Content Group i Marwar Junction Productions. Kurt Sayenga pełni funkcję scenarzysty oraz showrunnera, a producentami wykonawczymi są Eli Roth, Kurt Sayenga, Steven Michaels, Jonathan Koch, Joseph Freed i Allison Berkley.

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments