Film dokumentalny ,,Tiger" przedstawiający sylwetkę Tigera Woodsa. Premiera już 11 stycznia w HBO GO
INTERNET | TELEWIZJA

Dwuczęściowy film dokumentalny ,,Tiger” w HBO i HBO GO

Podaj dalej

Film dokumentalny ,,Tiger" przedstawiający sylwetkę Tigera Woodsa. Premiera już 11 stycznia w HBO GO HBO

Dwuczęściowy dokument HBO Tiger to nowe spojrzenie na rozwój kariery oraz jej załamanie, a także wielki powrót na szczyt światowej ikony jaką jest golfista Tiger Woods. Pierwsza część filmu dostępna jest w serwisie internetowym HBO GO już od dzisiaj, 11 stycznia. Premiera drugiej części zaplanowana została w HBO GO na 18 stycznia. Emisja na antenie stacji HBO odbędzie się w marcu.

Film dokumentalny Tiger prezentuje niepublikowane nigdy wcześniej nagrania i wywiady z tymi, którzy najlepiej znają Tigera Woodsa – w tym z jego byłym pomocnikiem i bliskim przyjacielem, Stevem Williamsem oraz legendą golfa Sir Nickiem Faldo. W produkcji nie brakuje też rozmów z przyjacielem Earla Woodsa, ojca golfisty, Petem McDanielem, pierwszą prawdziwą miłością sportowca – Diną Parr oraz przerywającą milczenie Rachel Uchitel, główną postacią skandalu obyczajowego, który na zawsze zmienił życie Tigera.

Produkcja przedstawia intymny obraz cudownego dziecka, którego poświęcenie i obsesja na punkcie gry w golfa nie tylko przyniosły mu sławę i sukces. Sprawiły także, że poszedł on krętą drogą, która ostatecznie doprowadziła do jego legendarnego powrotu na szczyt i ogromnego zwycięstwa w 2019 roku.

Obowiązki producentów wykonawczych filmu pełnili zdobywca Oscara Alex Gibney, a także Sam Pollard, Stacey Offman, Richard Perello, Armen Keteyian i Jeff Benedict. Za reżyserię odpowiadają wyróżniony nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Matthew Heineman oraz nominowany do Emmy Matthew Hamachek.

Pierwsza część filmu dokumentalnego HBO Tiger dostępna jest w serwisie HBO GO od dzisiaj, 11 stycznia. Premiera drugiej części zaplanowana została w HBO GO na 18 stycznia. Emisja filmu na głównej antenie HBO odbędzie się w marcu.

Trailer dokumentu ,,Tiger”:

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments