|

ELEVEN SPORTS 1 4K dołącza do Netii

Podaj dalej

ELEVEN SPORTS 1 4K dołącza do Netii

Telewizyjny kanał Eleven Sports 1 od 10 stycznia jest dostępny w Netii także w najwyższej jakości 4K. Klienci operatora mogą go oglądać na pozycji 58 dekoderów Netia EvoBox 4K.

Eleven Sports 1 4K został dołączony do pakietu sportowego Netii, w którym znajdują się Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 oraz paczka kanałów Polsat Sport Premium. Dodano go również do oferty zawierającej wyłącznie kanały stacji ELEVEN SPORTS.  

„Wiemy, że dla kibiców jakość transmisji z wydarzeń sportowych jest równie ważna jak ich poziom, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą ofertą również od strony technologicznej oraz poszerzamy zasięg Eleven Sports 1 4K. Cieszymy się, że wraz z oczekiwaniami widzów rośnie zainteresowanie produktem wysokiej jakości ze strony operatorów. Wcześniej włączyliśmy nasz kanał 4K do ofert kilku dużych partnerów, takich jak Polsat Box, Platforma Canal+, Vectra, Toya, Inea, Orange czy Play. Teraz do tego grona dołącza Netia i mogę zapewnić, że wkrótce będziemy informować o porozumieniach z kolejnymi sieciami”, powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu ELEVEN SPORTS w Polsce.

Eleven Sports 1 4K to kanał sportowy nadawany całodobowo w technologii 4K, który transmituje w natywnej jakości UHD wybrane wydarzenia, takie jak wyścigi Formula 1® czy najciekawsze mecze piłkarskie hiszpańskiej LaLiga Santander.

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments