|

ELEVEN SPORTS 1 4K dostępny dla klientów sieci UPC

Podaj dalej

ELEVEN SPORTS 1 4K dostępny dla klientów sieci UPC

7 lutego Eleven Sports 1 4K został włączony do oferty sieci kablowej UPC. Mogą go oglądać posiadacze pakietu Mega Sport, w skład którego wchodzą także inne kanały ELEVEN SPORTS.

Eleven Sports 1 w jakości 4K został udostępniony na pozycjach 238 i 510 dekoderów UPC TV 4K Box oraz pod numerem 453 w MediaModułach CI+. Kanał można odbierać również za pośrednictwem serwisu internetowego UPC TV Go.

„Jednym z naszych priorytetów jest poszerzanie zasięgu Eleven Sports 1 4K. Otrzymujemy od kibiców wiele zapytań o dostępność tego kanału, co świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na transmisje sportowe wysokiej jakości. Cieszymy się, że do grona jego widzów dołączają abonenci UPC, jednego z największych graczy na naszym rynku”, powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu ELEVEN SPORTS w Polsce.

„Wraz z uruchomieniem kanału Eleven Sports 1 4K kolejny raz poszerzamy dla naszych klientów ofertę najlepszych treści sportowych w najwyższej jakości. Kanał Eleven Sports 1 4K dostępny jest bez dodatkowych opłat dla subskrybentów pakietu z Eleven Sports, korzystających z dekodera UPC TV 4K Box lub karty UPC Moduł CI+ 4K”, powiedział Bogdan Bucurei, CMO, UPC Polska.

Eleven Sports 1 4K jest wersją kanału Eleven Sports 1 nadawaną w najwyższej jakości 4K. Na jego antenie można oglądać mecze czołowych europejskich lig piłkarskich i wyścigi Formula 1®. Kanał dostępny jest w ofertach większości czołowych operatorów, takich jak UPC, Polsat Box, Platforma Canal+, Vectra, Netia, Toya, Inea, Orange czy Play.

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments