Produkcje nagrodzone i nominowane w prestiżowym konkursie znalazły się w specjalne kolekcji ,,ORŁY 2020" w Playerze m.in. ,,Ukryta gra", ,,Faworyta" czy znany serial ,,Wataha".

Film ,,Boże Ciało” zdobyło 11 statuetek podczas gali Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2020 – online tylko w Playerze!

Produkcje nagrodzone i nominowane w prestiżowym konkursie znalazły się w specjalne kolekcji ,,ORŁY 2020" w Playerze m.in. ,,Ukryta gra", ,,Faworyta" czy znany serial ,,Wataha".
TVN Discovery Polska

Głośny film Jana Komasy „Boże Ciało” rozbił bank na wczorajszej gali Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2020, zdobywając aż 11 statuetek. Obraz można obejrzeć online wyłącznie w Playerze. Co więcej, serwis przygotował specjalną strefę, w której znajdują się niemal wszystkie nominowane i nagrodzone tytuły w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu.


„Boże Ciało” zdobyło aż 11 ORŁÓW na tegorocznej gali Polskich Nagród Filmowych, która odbyła się w poniedziałek 2 marca 2020 roku. Produkcja została uznana za „Najlepszy film roku”, a odtwórcy głównych ról – Bartosz Bielenia oraz Aleksandra Konieczna – za najlepszych aktorów pierwszoplanowych. Łukasz Simlat z kolei został doceniony za „Najlepszą drugoplanową rolę męską”, a Eliza Rycembel za „Najlepszą drugoplanową rolę kobiecą”. Obraz dostał również statuetki w kategoriach: „Najlepsza reżyseria”, „Najlepszy scenariusz”, „Najlepsze zdjęcia” oraz „Najlepszy montaż”, a także nagrodę publiczności. Mateuszowi Pacewiczowi przyznano również tytuł „Odkrycie roku” za scenariusz do produkcji.


Film „Boże Ciało” można obejrzeć w Playerze w ofercie Player+ na życzenie. W specjalnej kolekcji „ORŁY 2020” znajduje się aż 18 produkcji nominowanych i nagrodzonych w prestiżowym konkursie, m.in. „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Faworyta”, „Ukryta gra”, „Ból i Blask”, czy wszystkie sezony znanego serialu „Wataha” oraz seriale Player Original „Chyłka-Zaginięcie” i „Chyłka-Kasacja”.

Najlepsze filmy i seriale ubiegłego roku w kolekcji „ ORŁY 2020” w serwisie Player!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: