Film "Brudna strefa. Koronawirus w Polsce" wkrótce w Playerze i TVN
|

Film “Brudna strefa. Koronawirus w Polsce” wkrótce w Playerze i TVN

Podaj dalej

Film "Brudna strefa. Koronawirus w Polsce" wkrótce w Playerze i TVN TVN Discovery Polska

Już 27 maja do oferty serwisu internetowego Player trafi film dokumentalny reporterów „Superwizjera” – „Brudna strefa. Koronawirus w Polsce”. Produkcja ukazuje kulisy pracy tych, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie, niosąc pomoc innym w czasie pandemii. Tydzień później – 3 czerwca – film będzie miał swoją premierę na antenie stacji TVN.

Autorzy „Superwizjera” najpopularniejszego programu reporterskiego w Polsce zapraszają na nowy film – reportaż „Brudna strefa. Koronawirus w Polsce”. Kamery dziennikarzy zajrzały do karetek, na odziały szpitalne, czyli tam, gdzie każdego dnia toczy się walka o życie i zdrowie tysięcy ludzi. Jak polska służba zdrowia, czyli system, który już wcześniej nie funkcjonował sprawnie, radzi sobie z pandemią? Co myślą i czują ci, dla których strach, złość, stres i kontakt z COVID19 to codzienność? To pytania, na które postarają się odpowiedzieć twórcy materiału. Dodatkowo pojawi się też głos specjalistów i naukowców, którzy opiszą, jak radzimy sobie z pandemią jako społeczeństwo. 

Dziennikarze Chcieli wejść z kamerą jak najbliżej i nie ingerować w przebieg wydarzeń, jakich byliśmy świadkami. Montowaliśmy kamery w karetkach, jako pierwsi weszliśmy na oddziały zakaźne, na SOR szpitali jednoimiennych. Interesowały nas emocje, opinie i trud pracy ludzi na pierwszej linii frontu. To niekoloryzowany obraz pandemii koronawirusa w naszym kraju”

mówi Jarosław Jabrzyk, współautor i producent filmu.

Premiera reportażu „Brudna strefa. Koronawirus w Polsce” już w środę 27 maja o godzinie 22.00 na platformie Player. Z kolei 7 dni później – 3 czerwca o godzinie 21.00 – materiał pokaże stacja TVN.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments