Film ,,Paryż pani Harris" jest już dostępny na platformie SkyShowtime
|

Film ,,Paryż pani Harris” jest już dostępny na platformie SkyShowtime

Podaj dalej

Film ,,Paryż pani Harris" jest już dostępny na platformie SkyShowtime

Paryż pani Harris (Mrs. Harris Goes to Paris) to ujmująca opowieść o pozornie zwyczajnej angielskiej gosposi, którą marzenie o posiadaniu kreacji Christiana Diora zabiera w niezwykłą podróż do Paryża.

W powojennym Londynie Ada Harris (w tej roli nominowana do Oscara® Lesley Manville) zarabia na życie, sprzątając domy. Choć od kiedy jej mąż Eddie zaginął w czasie wojny Ada prowadzi samotne życie, nie rozpamiętuje swoich nieszczęść i nie narzeka na swój los. Wszystko jednak zmienia dzień, w którym ta pragmatyczna kobieta widzi przepiękną suknię Christiana Diora wiszącą w sypialni zamożnej klientki – wtedy ogarnia ją przemożne pragnienie: wierzy, że posiadanie czegoś tak pięknego, odmieni jej życie.

Ada podejmuje więc dodatkową pracę i oszczędza jak tylko może. Próbuje nawet szczęścia na torze wyścigowym, aż w końcu jest w stanie zapłacić za wymarzoną sukienkę. Żegna więc swoich bliskich przyjaciół, Vi (Ellen Thomas) i Archiego (Jason Isaacs), i wyrusza do Paryża, by odwiedzić prestiżowy Dom Mody Diora i spełnić swoje marzenie. Tymczasem po przybyciu na miejsce bohaterka napotyka na szereg zaskakujących przeszkód, a także na wyniosłą Madame Colbert (w tej roli nominowana do Oscara® Isabelle Huppert), która nie dopuszcza myśli o tym, że zwykła sprzątaczka miałaby nosić kreację haute couture.

Mimo wszystkich niepowodzeń Ada nie zamierza jednak opuścić francuskiej stolicy bez wymarzonej sukienki. Jej niezłomna determinacja urzeka idealistę i jednocześnie księgowego Domu Diora, André (Lucas Bravo), życzliwą modelkę Natashę (Alba Baptista), a także arystokratę Markiza de Chassagne (Lambert Wilson) – najbardziej pożądanego kawalera w Paryżu. Kobieta wkrótce odkrywa, że zmieniając własne życie, zaczyna zmieniać także życie otaczających ją osób. Być może uda jej się nawet uratować sam słynny Dom Mody Diora!

Adaptując powieść Paula Gallico z 1958 roku Mrs. ‘Arris Goes to Paris, scenarzysta i reżyser Anthony Fabian opowiada wyjątkową, współczesną baśń o podążaniu za marzeniami, sile przyjaźni i o tym, jak ważne jest, by pozostawać wiernemu sobie.

Film Paryż pani Harris (Mrs. Harris Goes to Paris) dostępny jest już w serwisie internetowym SkyShowtime.

Serwis SkyShowtime dostępny jest poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung, a także bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, serwis oferuje także bezpłatny siedmiodniowy okres próbny.

Źródło tekstu: SkyShowtime


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments